Головна » Перша ліга » Лавриненко: всім командам дуже складно грати в Івано-Франківську

LavrynenkoГоловний тренер «Інгульця» Сергій Лавриненко прокоментував перемогу над «Прикарпаттям» (1:0) в Івано-Франківську.

- Ми знали, що в Івано-Франківську завжди складно грати матчі. У минулому році ми тут програли 0:4. І програли заслужено. Ми не могли протидіяти команді «Прикарпаття». Тому налаштовувалися по повній програмі. Тим більше у нас десь не вдалі були попередні матчі, то у звітному матчі хлопці змогли забити. І десь вдача була на нашій стороні, тому що якщо у попередніх матчах ми не забили пенальті, то у звітному матчі нам не забили пенальті. Відповідно ми досягли для себе позитивного результату. Вивозимо три очки. Всі командам, які приїжджають до Івано-Франківська, дуже складно грати з «Прикарпаттям». Не залежно чи це лідер, чи аутсайдер. Ця гра була не виключенням.

- Швидкий забитий гол вплинув на результат матчу? У другому таймі ви грали по рахунку?
– Я думаю, що і суперник після голу перелаштувався. Він побачив, що ми маємо у середині перевагу. Після забитого голу господарі змінили тактичну схему, замінили одного нападника на гравця середини поля опорної зони. Ми свою схему не змінили. Тому ми на одного гравця у середині поля мали менше, але розуміли, що у другому таймі складно. Суперник буде використовувати довгі передачі і так було. По великому рахунку таких гольових моментів ми не дали створити супернику. У нас було кілька контратак, але ми не змогли ними повноцінно розпорядитися. Ми свій момент забили, а «Прикарпаття» – ні. Ми увозимо три очки.

- Які завдання поставлено перед командою на сезон?
– У нас завжди не залежно від того де ми у турнірній таблиці наш президент багато раз говорив його мрія і ціль, щоб команда «Інгулець» була в УПЛ. У попередньому, у нинішньому чи наступному – завжди буде стояти завдання виходу до УПЛ, поки президент не досягне своєї цілі. Кубок – зараз не готовий сказати, як ми віднесемося до матчу з «Карпатами». Та все ж пріоритет буде чемпіонат. Подивимося, може і основним складом будемо грати. Я поки не готовий сказати. Ми готуємося до матчу з «Миколаєвом», а потім будемо думати про наступний матч.

Портал «Спортивна Кіровоградщина»


error: Копіювання заборонено!