Головна » Блоги » Михайличенко: гра забувається, а результат залишається

muhalichenkoГоловний тренер київського «Динамо» Олексій Михайличенко на післяматчевій прес-конференції розповів про поразку від «Десни» (1:2) в поєдинку 7-го ранку УПЛ.

– Рахунок на табло, і він говорить про все. Невдоволення після гри стосується саме результату. По такій грі програвати не можна, навіть незважаючи на те, що помилок уникнути не вдалося. Особливо в епізоді з другим пропущеним м’ячем, який, напевно, «підкосив» деяких гравців. Було затрачено багато зусиль, аби виправити ситуацію, як наприкінці першого, так і на початку другого таймів. Я вдячний хлопцям, що вони все одно хотіли досягти позитивного результату, до останнього вірили, що їм вдасться домогтися перемоги. Але будь-які зусилля, якщо вони не підтверджені голами, є марними. Гра забувається, а результат залишається.

Дуже неприємний відрізок часу – як для мене, так і для команди. У трьох іграх ми втратили дуже багато очок. Якщо у перших двох іграх ми можемо казати, що відбувалося моє знайомство з командою, то в цій грі кілька помилок перекреслили величезний обсяг роботи, який було виконано останнім часом. Були продемонстровані високі швидкості, було організовано достатньо конструктивних атак, але в моментах, які ми створювали, чогось не вистачало – десь майстерності, десь завершального удару. Напевно, це все від невпевненості, адже після низки невдалих ігор втрачається віра в себе. Потрібно футболістам повернути її, адже вони вміють грати у футбол. Але на даному етапі щось заважає.

Ми чудово розуміли, що після повернення збірників нам буде непросто, але сьогодні була доволі змістовна гра. Звичайно, ви можете апелювати мені, що рахунок-то негативний, і я вас чудово розумію. Але іноді деякі помилки – як у обороні, так і в атаці – перекреслюють те, що відбувається на полі.

– 15 років тому «Динамо», яке ви очолювали, поступилося «Борисфену» під керівництвом Олександра Рябоконя з рахунком 0:2. Напевно, згадати вам буде важко, що не склалося в тому поєдинку, а от які головні причини сьогоднішньої поразки?
– Чесно кажучи, чудово пам’ятаю той поєдинок. Можу сказати, що мій психологічний стан після нього був таким самим, як і зараз. Я чудово розумів, що було припущено низку помилок. Сьогодні, на жаль, така ситуація повторилася.

– Чи перетнув м’яч лінію воріт, коли пробивав де Пена наприкінці першого тайму?
– Це нехай судді говорять. Вони тренують VAR, от нехай тренують…

– Оцініть у відсотковому відношенні ступінь відповідальності тренерського штабу за те, що команда після семи турів перебуває в середині таблиці.
– Сто відсотків. Я відповідаю за результат перед усіма, а команда має відповідати за гру переді мною.

– Шапаренко не потрапив до заявки на матч молодіжних складів. Настільки все погано з його функціональним станом?
– Ви знаєте, він поїхав до молодіжної збірної, й не провів жодного повноцінного тренування, займаючись за індивідуальною програмою. Він відіграв два матчі, повернувся до розташування клубу, знову отримав травму й зараз відновлюється. Тому я нічого сказати не можу.

ФК Динамо Київ


error: Копіювання заборонено!