Головна » Аматори » «Зірка» вдома перемогла олександрійський «Шляховик»

fc_zirkaСьогодні відбувся матч шостого туру Вищої ліги чемпіонату Кіровоградської області з футболу серед аматорів «Зірка» (Кропивницький) – «Шляховик» (Олександрія).

У першому таймі матчу глядачі не побачили забитих м’ячів. На 13-ій хвилині матчу капітан господарів Олександр Кочура виходив під кутом на ворота, але реалізував свій момент. Через дві хвилини господарі виконували небезпечний кутовий, але безуспішно. На 27-ій хвилині гості створили свій момент, але господарів виручив захисник Кривошей.

На початку другого тайму господарі отримало право на виконання пенальті: ударом з точки Кривошей переграв голкіпера суперника. На 56-ій хвилині матчу Кучеренко ледь не дістався до м’яча на дальній стійці воріт «Шляховика». У середині тайму Гедерим пробив вище воріт гостей. Через шість хвилин Павлюк пробив теж вище воріт. А на 80-ій хвилині капітан кропивницької «Зірки» Кочура забив гол-шедевр ударом через себе – 2:0. Через три хвилини м’яч поцілив у руку Кривошею і було призначено пенальті у ворота «Зірки». Бралін переграв голкіпера господарів. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь «Зірки».

22 вересня кропивницька «Зірка» на виїзді зіграє з ФК «Вовчанськ» (Харківська область) у рамках чемпіонату України серед аматорів.

«Зірка» (Кропивницький) – «Шляховик» (Олександрія) – 2:1 (0:0) (Кривошей, 48 (пен); Кочура, 80 – Бралін, 83 (пен))

Запрошуємо підписатися на наші новини у Facebook facebook.com/sportkrcomua.