Головна » Перша ліга » Екс-наставник “Зірки” повернувся до “Гірник-Спорту”

zabchenkoГоловним тренером «Гірника-Спорт» став Ігор Жабченко, який до цього працював селекціонером юнацьких команд київського «Динамо».

«Я отримав пропозицію від президента клубу Петра Каплуна і вдячний йому за це. «Гірник-Спорт» завжди був клубом з амбіціями, які підкріплюються належною матеріальною базою та інфраструктурою, стабільністю. Із задоволенням повернувся до клубу, який у мене давно у моєму сердці. Я щасливий», – прокоментував своє призначення Жабченко.

На посаді головного тренера «Гірника-Спорт» Жабченко змінить Володимира Мазяра, який залишив клуб на початку тижня і наступного дня був представлений в якості головного тренера ПФК «Львів».

Жабченко свого часу вже очолював «Гірник-Спорт»: у період з 2013-16 років він приводив команду до «золота» Другої ліги, і «бронзи» — у Першій лізі.

Нагадаємо, що Ігор Валентинович виступав у молодіжній структурі столичного клубу з 1986-го по 1988-й рік. Що ж стосується його тренерського досвіду, то коуч попрацював в “Зірці”, ФК “Суми” і збірній України U-16 (2003-2008).


error: Копіювання заборонено!