Головна » Інше » Результати обласних змагань «Олімпіада Кіровоградщини» (+фото)

2019-09-13-0skСьогодні у місті Знам’янка відбулися обласні комплексні змагання серед юнацтва та дітей «Олімпіада Кіровоградщини».

Участь у цих змаганнях взяли спортсмени з 28 районів та ОТГ Кіровоградської області. Вони змагалися у вправах з елементами футболу і баскетболу, стрибки на скакалці, човниковий біг та стрибки з місця.

У загальнокомандному заліку перше місце посіли спортсмени Олександрівського району. Друге та третє місце відповідно посіли команди Маловисківського району та Бобринецького ОТГ. В окремих видах були наступні переможці: у вправах з елементами футболу перемогли юні спортсмени зі Знам’янського району, у вправах з елементами баскетболу – Кропивницький район, у човниковому бігу – Олександрівський район, у стрибках на скакалці – Маловисківський район, у стрибках у довжину з місця – Маловисківський район.

На церемонії закриття змагань переможці та призери були відзначені грамотами медалями.

Змагання відбулися за сприяння Управління освіти, науки, молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації та Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».