Головна » Аматори » Сенсаційна перемога «Маяка» над ФК «Дмитрівка» у Чемпіонаті Знам’янського району

Відбувся матч14-го туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу сезону 2019 року «Маяк» (Трепівка) – ФК «Дмитрівка».

«Маяк», який до звітного матчу перебував на останній сходинці у турнірній таблиці, вдома приймав ФК «Дмитрівка», який посідає друге місце. Здавалось між командами у таблиці прірва і гості здобудуть чергову перемогу, але сталося інакше. «Маяк» у середині першого тайму матчу завдяки голу Едмона Мхітаряна вийшов вперед. У другому таймі Мхітарян подвоїв рахунок. А на 65-ій хвилині зустрічі Андрій Кравченко встановив остаточний рахунок 3:0 на користь «Маяка».

Ця перемога дозволила «Маяку» піднятися з останнього місця, обійшовши богданівський «Промінь».

15 вересня відбудеться перенесений матч 11-го туру чемпіонату «Нива» (Цибулеве) – «Тясмин» (Олександрівка). А 15-ий тур чемпіонаті відбудеться 21-22 вересня.

«Маяк» (Трепівка) – ФК «Дмитрівка» – 3:0 (1:0) (Мхітарян Е., 21, 57; Кравченко, 65)

Як вже раніше повідомляв вчора відбулися інші матчі туру:
«Тясмин» (Олександрівка) – «Промінь» (Богданівка) – 4:1
«Нива» (Цибулеве) – «Буревісник» (Петрове) – 4:0

Відкритий Чемпіонат Знам’янського району-2019

Нагадаємо, що для всіх любителів спорту та учасників змагань, що проводяться під егідою Знам’янської районної федерації футболу, створено сайт федерації zrff.vs.kr.ua. На сайті можна переглянути заявки команд-учасниць Чемпіонату, натиснувши на назву команди у турнірних таблицях, які розміщені у нижній частині правої колонки сайту. У верхній частині правої колонки сайту подано календар першого кола змагань, при натисненні на конкретний матч можна переглянути його статистику.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко