Головна » Аматори » Сенсаційна перемога «Маяка» над ФК «Дмитрівка» у Чемпіонаті Знам’янського району

Відбувся матч14-го туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу сезону 2019 року «Маяк» (Трепівка) – ФК «Дмитрівка».

«Маяк», який до звітного матчу перебував на останній сходинці у турнірній таблиці, вдома приймав ФК «Дмитрівка», який посідає друге місце. Здавалось між командами у таблиці прірва і гості здобудуть чергову перемогу, але сталося інакше. «Маяк» у середині першого тайму матчу завдяки голу Едмона Мхітаряна вийшов вперед. У другому таймі Мхітарян подвоїв рахунок. А на 65-ій хвилині зустрічі Андрій Кравченко встановив остаточний рахунок 3:0 на користь «Маяка».

Ця перемога дозволила «Маяку» піднятися з останнього місця, обійшовши богданівський «Промінь».

15 вересня відбудеться перенесений матч 11-го туру чемпіонату «Нива» (Цибулеве) – «Тясмин» (Олександрівка). А 15-ий тур чемпіонаті відбудеться 21-22 вересня.

«Маяк» (Трепівка) – ФК «Дмитрівка» – 3:0 (1:0) (Мхітарян Е., 21, 57; Кравченко, 65)

Як вже раніше повідомляв вчора відбулися інші матчі туру:
«Тясмин» (Олександрівка) – «Промінь» (Богданівка) – 4:1
«Нива» (Цибулеве) – «Буревісник» (Петрове) – 4:0

Відкритий Чемпіонат Знам’янського району-2019

Нагадаємо, що для всіх любителів спорту та учасників змагань, що проводяться під егідою Знам’янської районної федерації футболу, створено сайт федерації zrff.vs.kr.ua. На сайті можна переглянути заявки команд-учасниць Чемпіонату, натиснувши на назву команди у турнірних таблицях, які розміщені у нижній частині правої колонки сайту. У верхній частині правої колонки сайту подано календар першого кола змагань, при натисненні на конкретний матч можна переглянути його статистику.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко


error: Копіювання заборонено!