Головна » Аматори » «Зірка» у Кропивницькому перемогла «Каховку»

У шостому турі чемпіонату України серед аматорських команд 2019 року кропивницька «Зірка» вдома зустрічалася з СК «Каховка».

Перший тайм порадував глядачів на трибунах чималою кількістю небезпечних моментів, більшість з яких не реалізовано. Вже на 20 секунді господарі могли вийти вперед, але капітан Кочура не реалізував своїй момент. А все вже на другій хвилини «Зірка» вийшла вперед – відзначився Бовтуненко. А на 14-ій хвилині Хорольський подвоїв рахунок на табло стадіону «Зірка».

На 25-ій хвилині зустрічі Кочура не реалізував свій момент. Через три хвилини гості забили гол, але його не зарахували у зв’язку з положенням поза грою. А через хвилину все ж каховці свого досягли – Гайдаєнко один м’яч відіграв. До перерви гості мали ще один момент, але його не реалізували. Господарі більше контролювали м’яч, але це не втілили у ще один забитий гол.

Початок другого тайму був за гостями. Каховці більше атакували, але свої напімоменти не реалізували. А на 64-ій хвилині Кучеренко опинився у потрібний час у потрібному місці, але не реалізував свій момент. А на 75-ій хвилині капітан «Зірки» Кочура поцілив у стійку воріт гостей, але першим був на добиванні і з другої спроби Олександр збільшив перевагу «Зірки» до двох м’ячів. На 80-ій хвилині Кочура головою не поцілив у створ воріт суперника. До завершення матчу рахунок не змінився. «Зірка» святкувала перемогу з рахунком 3:1.

У наступному турі аматорського чемпіонату України, 22 вересня, «Зірка» на виїзді зіграє з ФК «Вовчанськ». А до того кропивницька команда у чемпіонаті Кіровоградської області проведе два домашні матчі: 12 та 19 вересня прийме відповідно «Агротех» і «Шляховик».

«Зірка» (Кропивницький) – СК «Каховка» – 3:1 (2:1) (Бовтуненко, 2; Хорольський, 14; Кочура, 75 – Гайдаєнко, 29)