Головна » Аматори » «Тясмин» та «Нива» святкували перемоги у Відкритому чемпіонаті Знам’янського району

Відбулися два матчі 14-го туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу сезону 2019 року.

Лідер чемпіонату святкував чергову перемогу. Цього разу вдома завдали поразки «Буревіснику» – 4:0.

В Олександрівці «Тясмин» переграв богданівський «Промінь». На 13-ій хвилині матчу Наводничий вивів вперед богданівців. Але вже через дві хвилини господарі зрівняли рахунок. З 32-ої по 35-у хвилини господарі забили два м’ячі (відзначилися Возник і Леськів), що і переломило хід поєдинку. Наприкінці зустрічі Гудзов встановив остаточний рахунок 4:1.

Завтра програму 14-го туру завершиться матч у Трепівці, де місцевий «Маяк» зустрінеться з ФК «Дмитрівка».