Головна » Юнацький футбол » «Зірка-2008» – переможець міжнародного турніру «Kinder Cup»

Підопічні Андрія Антонова стали найсильнішими серед 20-ти команд.
Міжнародний дитячий футбольний турнір у трьох вікових групах «Kinder Cup» проходив у Вишгороді. Юні кропивничани грали в змаганнях команд 2008 року народження, де за перемогу боролися 20 команд. Матчі проходили на майданчику 60х40 за форматом 8 польових гравців і воротар. Суперники грали два тайми по 25 хвилин. На попередньому етапі найсильніші визначалися у 4-х групах по 5 команд в кожній. У суперники учням Андрія Антонова дісталися ровесники вишгородскої «Чайки», київського «Сокіла», іще однієї «Чайки» з Петропавловської Борщаговки (Київська область) та одеської «Вrazil».

У перший день «зіркові» розійшлися миром із господарями – 1:1 (Михайло Козиненко) та розгромили «Сокіл» – 3:0 (Марк Мойсейченко, Михайло Козиненко, Денис Гончаренко). У другий день кропивничани розібралися із борщагівцями – 2:0 (Михайло Козиненко, Ярослав Орел) та не залишили шансів одеситам – 6:2 (Михайло Козиненко -2, Артем Акименко, Денис Гончаренко, Ярослав Орел-2). Таким чином, наша команда із 10 очками поступилися першим місцем лише за різницею забитих та пропущених м’ячів вишгородцям. Тож, «Зірка-2008» вийшла до чвертьфіналу, де зустрілася з переможцем групи С – київською командою «Чемпіон-Дарниця». Тут конкурентам в основний час не вдалося вразити ворота один одного – 0:0. Пенальті ж краще пробили футболісти з Кропивницького – 2:0 (Михайло Козиненко, Денис Гончаренко).

У півфіналі «зіркові» грали з однолітками із сумської «Барси», які виграли групу Д. Напружене протиборство знову завершилося внічию – 2:2. У нас двічі відзначився Ярослав Орел. Долю фіналіста визначала друга для «Зірки» серія післяматчевих пенальті. Тут перемогу кропивничанам принесли влучні удари Михайла Козиненка та Михайла Рябоштана – 2:1. У золотому двобої підопічні Андрія Антонова вдруге зустрілися з вишгородською «Чайкою». І знову основний час не приніс перемоги жодній з команд – 0:0. І третю на турнірі й найважливішу на змаганнях серію пенальті кропивничани завершили переможно. І тут потрібно відзначити одного з головних героїв турніру нашого голкіпера Максима Дубовика.

Витягнути три серії пенальті – це не кожному воротареві, навіть на дорослому рівні, під силу. Ну й віддамо належне холоднокровності Михайла Козиненка, Михайла Рябоштана та Марка Мойсейченка, які переграли з «позначки» воротаря суперників – 3:2. Отже, «Зірка-2008» виграла головний трофей міжнародного турніру «Kinder Cup», що є беззаперечним успіхом наших юних футболістів та їх наставника Андрія Антонова.