Головна » Перша ліга » «Інгулець» зазнав поразки у Краматорську

Сьогодні, 4 вересня, у рамках сьомого туру Першої ліги петрівський «Інгулець» на виїзді зустрічався з «Авангардом».

Краматорцям вдалося забити швидкий гол – Яворський з близької відстані переправив м’яч у ворота Шуста. На 12-ій хвилині матчу Кучеренко не вдало скидав м’яч своєму голкіперу і ледь господарі не подвоїли рахунок – Шуст вчасно зорієнтувався у даній ситуації. Через дві хвилини після передачі Ємця пробивав Собко – захисник «Інгульця» заблокував удар гравця господарів.

Собко головою замикав подачу партнера, але пробив повз ворота. А на 33-ій хвилині матчу Синьогуб п’яткою виконав передачу на Січінаву – Ніка пробив у руки голкіпера господарів. На 41-ій хвилині матчу Кучеренко не влучив у створ воріт господарів. А у компенсовані хвилини першого тайму матчу господарі мали можливість подвоїти рахунок, але Шуст парирував удар Сеницького зі штрафного під перекладину воріт.

На початку другого тайму після прострілу Яворського Собко на ближній стійці воріт пробив – захисник заблокував його удар. А на 50-ій хвилині Запорожець перехопив м’яч і, перегравши опікуна, виконав чудову передачу на Мішуренка, який не реалізував вихід один на один з голкіпером – удар у нападника гостей не вийшов.

На 55-ій хвилині гості отримали право на виконання небезпечного штрафного удару неподалік кута карного майданчику суперника. Коваленко влучив у гравця господарів. А через три хвилини передачу Синьогуба замкнув Січінава – 1:1. А вже у наступній атаці господарі знову вийшли вперед: з передачі Дидяєва відзначився Яворський.

Коробка першим дотиком після виходу на заміну заробив пенальті. Мішуренко ударом з «точки» не зумів переграти голкіпера господарів – Денчук намертво спіймав м’яч. А на 72-ій хвилині матчу Демченко пробив вище воріт гостей – нападник господарів стовідсотковий момент збільшити рахунок.

На 74-ій хвилині Синьогуб виконав передачу у передню лінії атаки – Мішуренко вирішив не зупиняти і головою не сильно пробив у руки голкіпера суперника. Через три хвилини Коваленко за меж штрафного майданчику пробив вище воріт. А на 79-ій хвилині Запорожець пройшов двох гравців суперника і виконав передачу на Коробку, який не влучив у ворота господарів. Господарі помиляються у захисті, але цим не можуть скористатися гості: ударом у Мішуренка відверто не вийшов і “круглий” став “легкою здобиччю” Денчука. У компенсовані хвилини Сухаров встиг заблокувати удар Коробки.

Для «Інгульця» з Петрового Кіровоградської області у вересні складний календар. Після матчу Краматорську вже 8 вересня вдома зіграють з луцькою «Волинню». А 14 вересня «Інгулець» в Івано-Франківську зіграє з місцевим «Прикарпаттям».

«Авангард» (Краматорськ, Донецька область) – «Інгулець» (Петрове, Кіровоградська область) – 2:1 (1:0) (Яворський, 10, 60 – Січінава, 58)
«Авангард»: Денчук, Ємець, Брюхов, Бородай, Сухаров, Полюлях, Сеницький (Мірошник, 81), Лобов (Демченко, 34), Собко (Шаврін, 64), Матяж (Дидяєв, 58), Яворский (Моісеєнко, 75).
«Інгулець»: Шуст, Запорожець, Клименко, Мішуренко, Кучеренко (Коваленко, 46), Павлов, Балан, Січінава (Коробка, 69), Ковальов, Лупашко (Щедрий, 75), Синьогуб.
Попередження: Полулях, 82; Мірошник, 87 – Запорожець, 90+3.