Головна » Аматори » Відбулися матчі Відкритого чемпіонату Знам’янського району

Відбулися матчі 13 туру Відкритого чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд.

«Буревісник» і «Промінь» провели рівний перший тайм матчу, який завершився внічию 2:2. А от після перерви господарі вирвали перемогу, забивши тричі. Дубль оформив один з кращих бомбардирів чемпіонату Артем Солодов.

У Трепівці місцевий «Маяк» зумів відібрати очки у команди з Олександрівки – 1:1.

У Дмитрівці лідер чемпіонату «Нива» втратила перші очки – 2:2. У першому таймі гості відкрили рахунок. До перерви після подачі кутового Артьомов зрівняв рахунок. У другому таймі команди також обмінялися забитими м’ячами.

Результати матчів:
«Буревісник» (Петрове) – «Промінь» (Богданівка) – 5:2
«Маяк» (Трепівка) – «Тясмин» (Олександрівка) – 1:1
ФК «Дмитрівка» – «Нива» (Цибулеве) – 2:2

Наступний тур Відкритого чемпіонату Знам’янського району відбудеться 7-8 вересня.

Відкритий Чемпіонат Знам’янського району-2019

Нагадаємо, що для всіх любителів спорту та учасників змагань, що проводяться під егідою Знам’янської районної федерації футболу, створено сайт федерації zrff.vs.kr.ua. На сайті можна переглянути заявки команд-учасниць Чемпіонату, натиснувши на назву команди у турнірних таблицях, які розміщені у нижній частині правої колонки сайту. У верхній частині правої колонки сайту подано календар першого кола змагань, при натисненні на конкретний матч можна переглянути його статистику.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко