Головна » Юнацький футбол » Молодіжка “Олександрії” програла у Полтаві

fc_olexandМатч 6 туру Чемпіонату U-21 сезону 2019/2020 ФК «Ворскла» – ФК «Олександрія» завершився з рахунком 2:1.

У першому таймі суперникам не вдалося відзначитися голами, а от вже на початку другого гравець «Ворскли» після розіграшу кутового забиває м’яч у ворота Олега Білика. Другий гол на 73 хвилині закріпив перевагу полтавців.

На останніх секундах зустрічі наш Кирило Прокопчук забиває м’яч у ворота «Ворскли» – 2:1. Як не прикро, це вже не допомогло нашим хлопцям у поєдинку з традиційно важкими для нас полтавськими суперниками.

Чемпіонат U-21. 6 тур. ФК «Ворскла» (Полтава) – ФК «Олександрія» – 2:1 (0:0).

30 серпня 2019, п’ятниця, 13.00. Ворскла, стадіон «Лтава». 100 глядачів. 27°C.

Арбітр –  Дмитро Бондаренко (Одеса), асистенти арбітра – Тарас Клименко (Київ), Дмитро Оганєсян (Луганськ), 4-й арбітр – Дмитро Потькало (Полтава). Спостерігач арбітражу і делегат ФФУ – Ігор Покідько (Полтава).

Ворскла: Дмитро Різник (К), Зураб Очігава (Богдан Чуєв, 46’), Денис Тарадуда, Іван Биков (Назар Мосійчук, 90+2’), Максим Мельничук (Єгор Куценко, 82’), Артем Челядін, Андрій Стрижак, Радіон Посєвкін, Юрій Козиренко, Тарас Саків (Віктор Пилипенко, 90’), Рубін Хебай (Денис Галата, 46’).

Запасні: Костянтин Солобчук, Леонід Зайцев.

Старший тренер: Олег Краснопьоров.

Олександрія: Олег Білик, Кирило Прокопчук (К), Олександр Мельник, Денис Устименко, Кирило Дришлюк (Максим Івахно, 76’), Денис Мірошніченко (Іван Гура, 62’), Олег Соколов, Максим Дубенков (Андрій Глоба, 59’), Максим Куліш (Олександр Кобеляш, 86’), Віктор Сезар (Андрій Новіков, 67’), Богдан Литвяк.

Запасні: Богдан Степанцов, Микита Дудка.

Старший тренер: Олександр Ломко.

Попередження: Р. Посєвкін (72’), Ю. Козиренко (80’), В. Пилипенко (90+5’) – В. Сезар (56’), Б. Литвяк (86’), К. Прокопчук (88’).

Вилучення: Р. Посєвкін (75’ – друге попередження).

Голи: Денис Тарадуда (48’), Денис Галата (73’) – Кирило Прокопчук (90+6’).