Головна » Аматори » Перші втрачені очки «Зірки» у чемпіонаті Кіровоградської області

fc_zirkaСьогодні відбувся матч третього туру Вищої ліги чемпіонату Кіровоградської області з футболу «Зірка» (Кропивницький) – «Інгул-Агро-Ленд» (Березівка).

Вже на першій хвилині матчу господарі мали момент, але ним не скористалися. А на 17-ій хвилині Сейтхахілов відкрив рахунок: він обіграв захисника і влучно пробив у дальній кут воріт. На 35-ій хвилині матчу Сейтхалілов подавав зі штрафного, але ніхто з його партнерів не замкнув. І вже через хвилину гості зрівняли рахунок: гравець гостей поцілив у поперечку і першим на добиванні був Качанов. Загалом у першій половині зустрічі краще виглядали гості, а на перерву команди пішли за нічийного рахунку 1:1.

У другому таймі матчу гра господарів була кращою. Цьому допомогли і проведенні заміни, під час яких вийшли досвідченні Кочура і Красовський, і саме вони мали шанси принести перемогу «Зірці». Хоча на 53-ій хвилині Сейтхалілов не скористався можливістю, глоловою пробивши повз ворота. Гості відповіли пару небезпечними атаками. На 74-ій хвилині Кочура і Красовський не змогли замкнути подачу партнера. Через 5 хвилин Кочура виконав чудову передачу, але Замуренко не дотягнувся до м’яча. На 87-ій хвилині Красовський з 5 метрів не влучив у створ воріт. А через дві хвилини «Зірку» виручив її голкіпер Козинець, який виграв дуель у нападника суперника. У компенсовані хвилини матчу Скоров і Замуренко не реалізували свої моменти. То ж матч завершився з рахунком 1:1.

Нагадаємо, що на першому етапі «Зірка» виграла всі свої вісім матчів. У другому етапі сьогодні проводила перший матч. І це перші втрачені очки у чемпіонаті області.

«Зірка» (Кропивницький) – «Інгул-Агро-Ленд» (Березівка) – 1:1 (1:1) (Сейтхалілов, 17 – Качанов, 36)

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»