Головна » Кубок України » Лавриненко: задоволений результатом і змістом гри

Lavrynenko31Головний тренер «Інгульця» Сергій Лавриненко прокоментував перемогу над «Металістом 1925» у Кубку України.

«Ми заслужено досягли перемоги над принциповим для нас суперником. Ми у першому турі зазнали необов’язкової поразки у Харкові. Ми були у боргу. Виграли з хорошим рахунком», – сказав Сергій Дмитрович.

«У нас цілі на чемпіонат і Кубок України. То ж волею-неволею нам приходиться проводити ротацію. Є велика обойма гравців і на сьогоднішній день можемо собі дозволили змінювати як тактичну схему, так і якісний склад команди. Ми дали можливість зіграти хлопцям, які заслуговують грати в основному складі», – зазначив наставник «Інгульця».

Сергій Лавриненко щодо травмованих гравців сказав наступне: «У нас кілька гравців травмовані. На тренуванні отримав травму Ігнатьєв, який на звітний матч готувався в «основу». Травмувався Козак».

«Я всю команду виділив би. На футбольному полі був колектив, перед яким ставляться завдання. Ми залишилися задоволеними результатом і змістом гри», – додав Сергій Лавриненко.

Нагадаємо, що наступним суперником петрівчан у Кубку України будуть львівські “Карпати”, з якими “Інгулець” вже зустрічався у минулорічному розіграші.


error: Копіювання заборонено!