Головна » Кубок України » «Інгулець» переміг «Металіст 1925» у Кубку України

fc_IngyletsУ матчі другого попереднього етапу Кубку України з футболу «Інгулець» вдома зустрічався з харківським «Металістом 1925».

Напередодні звітного матчу керівництво господарів говорило про використання основного складу команди, але було інакше. Все ж кільком основним виконавцям було надано відпочинок. То ж у складі «Інгульця» дебютував голкіпер Льопка. Також з перших хвилин грали Марчук, Писко, Коробка, Акименко, Кучеренко, Елла Кен, які у матчах чемпіонату виходили на заміни.

Тренерський штаб харківського клубу теж застосував ротацію команди. Кілька основних футболістів у гостей залишилися на лаві запасних задля при нагоді підсилення гри.

На початку матчу господарі більше контролювали м’яч, але без моментів. А на 14-ій хвилині матчу після подачі з кутової позначки Шершень на ближній стійці пробив вище воріт. А через дві хвилини Коваленко реалізував вихід один на один з голкіпером гостей – Дяков виручив свою команду.

На 25-ій хвилині матчу Коробка поцілив у перекладину воріт гостей. Кілька раз господарі пробивали по воротах гостей. Голкіпер парирував удари Коваленка і Елла Кени. А на 43-ій хвилині матчу футболісти «Інгульця», які володіти ініціативою у першому таймі, вийшли вперед: Акименко реалізував вихід один на один з голкіпером «Металіста 1925» – 1:0. Через хвилину Білокінь пробив повз дальньої стійки воріт господарів. КА на 45-ій хвилині матчу Коробка подвоїв рахунок, реалізувавши вихід один на один – Володимир ефективно перекинув голкіпера гостей. Це дебютний гол Коробки у складі «Інгульця».

У другому таймі до 60-ій хвилині тренери провели чотири заміни. Гра проходила у неквапливому темпі. Господарі мали перевагу у два м’ячі, а у молодої команди гостей нічого попереду не виходило. На 85-ій хвилині Дмитренко за меж штрафного майданчику пробив поруч зі стійкою воріт господарів. Матч завершився з рахунком 2:0 на користь господарів.

31 серпня «Інгулець» у шостому турі Першої ліги вдома зіграє з дебютантом «Минаєм». Початок матчу о 18:00.

«Інгулець» (Петрове, Кіровоградська область) -«Металіст 1925» (Харків) – 2:0 (2:0) (Акименко, 43; Коробка, 45)
«Інгулець»: Льопка, Елла Кен, Коваленко (Щедрий, 57), Писко, Фатєєв, Акименко, Коробка, Кучеренко О., Марчук (Січінава, 70), Балан, Лупашко (Ковальов, 57)
«Металіст 1925»: Дьяков, Єрмошенко, Шершень, Жданов (Цвіренко, 56), Кравченко В. (Поспєлов, 68), Демченко, Білокінь, Романов (Савін, 56), Дмитренко, Проданов, Єрмоленко
Попередження: Єрмоленко, 36.

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»