Головна » Аматори » Кропивницька «Зірка» розгромила «Легіонер»

fc_zirkaУ матчі 4-го туру групи 3 чемпіонату України серед аматорів кропивницька «Зірка» вдома зустрічалася з «Легіонером».

Вже на першій хвилині матчу господарі мали можливість відкрити рахунок, але не скористалися нею. На 13-ій хвилині матчу ще один момент кропивницька команда не реалізувала. А у середині першого тайму з передачі Кочури відзначився Замуренко, який зльоту пробивав по воротах суперника – м’яч від рук голкіпера «Легіонеру» влетів у сітку воріт. На 39-ій хвилині матчу подібний моменти реалізував Кутулупенко, подвоївши рахунок у зустрічі. Наприкінці тайму Кочура мав можливість довести рахунок до розгромного, але не реалізував момент.

У другому таймі матчу кропивницька «Зірка» продовжувала атакувати і забила ще. Після передачі Кочури Скоров не забив. На 66-ій хвилині після передачі Сейтхалілова відзначився Кучеренко. А через сім хвилин Кутулупенко асистував Кочурі. А перед цим Красовський не реалізував момент. На 75-ій хвилині матчу Хорольський забив п’ятий м’яч у ворота суперника. А у компенсовані хвилини з передачі Маєра відзначився Красовський. Матч завершився з рахунком 6:0 за користь «Зірки».

Наступний свій матч «Зірка» проведе у чемпіонаті Кіровоградської області: 29 серпня вдома прийме команду «Інгул-Агро-Ленд» (Березівка, Устинівський район). А в аматорському чемпіонаті України «Зірка» 1 вересня «Зірка» у Маріуполі зустрінеться з місцевим «Ярудом».

«Зірка» (Кропивницький) – «Легіонер» (Дніпро) – 6:0 (2:0) (Замуренко, 22; Кутулупенко, 39; Кучеренко, 66; Кочура, 73; Хорольський, 75; Красовський, 90+3)