Кіровоградщина посіла останнє місце на чемпіонаті України

Luzk-leg-atlУ Луцьку на стадіоні «Авангард» завершився чемпіонат України-2109 з легкої атлетики.

Цей чемпіонат був вирішальним етапом відбору на чемпіонат світу (Доха, Катар, 28 вересня – 6 жовтня).

На цих змаганнях виступали 7 спортсменів з Кіровоградщини. Результати їх не порадували. Результати у залік лише показали три спортсмени у стрибках у висоту. Антон Мокряк з результатом 2 метри зупинився у кваліфікації і до фіналу не вийшов. У 12-ці кращих були два інші спортсмени з Кропивницького. Дмитро Яковенко посів четверте місце, показавши результат 2,2 метри (за кількістю спроб програв Вадиму Кравчуку, який здобув бронзову нагороду). Олег Дорощук з результатом 2,1 метри посів 9-е місце. То ж на цих змаганнях легкоатлети з Кіровоградщини без нагород.

У загальнокомандному заліку взагалі ситуація жахлива – останнє, 25-е, місце.