Головна » Перша ліга » «Інгулець» втратив перемогу на Полтавщині

fc_IngyletsУ п’ятому турі Першої ліги у Горішніх Плавнях місцевий «Гірник-Спорт» зустрічався з петрівським «Інгульцем».

На 28-ій хвилині матчу після вкидання ауту гості відкрили рахунок: ударом головою Мішуренко переправив м’яч у сітку воріт Ситникова.

Другий тайм матчу активно розпочали господарі. Після передачі Котляра пробивав Лиховидько – неймовірну реакцію продемонстрував голкіпер «Інгульця» Шуст.

На 82-ій хвилині після зразкової контратаки Козак поцілив у поперечку воріт господарів. А через сім у ворота господарів було призначено пенальті за порушення правил Павлова проти Лиховидька. Лозовий розвів голкіпера і м’яч по різним кутам воріт – 1:1. А до цього гості мали кілька шансів подвоїти рахунок і закрити гру.

«Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – «Інгулець» (Петрове) – 1:1 (0:1) (Лозовий, 89 (пен) – Мішуренко, 28)