Головна » Блоги » “Динамо” вилетіло з Ліги чемпіонів

fc-dunamoУ матчі-відповіді третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонатів київське «Динамо» приймало «Брюгге».

Перед звітним матчем багато спеціалістів розцінювали шанси киян у протистояння з бельгійцями. Чи зможуть кияни відіграти поразку 0:1, якої зазнали у Бельгії? Кілька спеціалістів відзначали, що виліт з Ліги чемпіонів міг коштувати посадою Олександру Хацкевичу. Футболісти київського «Динамо» всі в унісон обіцяли у звітному матчі іншої гри у їх виконанні, у порівнянні з попередніми матчами. Нагадаємо, у попередніх двох матчах «Динамо» зазнало двох поразок (у Бельгії від «Брюгге» і у Києві від «Шахтаря).

Киянам вдалося забити швидкий гол. Вже на шостій хвилині після перехоплення у центрі поля провели хорошу атаку і з передачі Миколенка Буяльський переправив м’яч у сітку воріт гостей. Через 10 хвилин після передачі Шепелєва мав Вербич подвоювати рахунок, але пробив вище воріт «Брюгге».

А на 38-ій хвилині матчу після подачі з кутової позначки ударом головою Делі зрівняв рахунок. Це був перший створений момент гостями і він завершився взяттям воріт. Перша половина зустрічі завершилася внічию 1:1.

У другому таймі Шепелєв вдало зіграв на добиванні після удару Вербича і «Динамо» вийшов перед – 2:1. Далі на 82-ій хвилині матчу кияни залишилися у меншості: друге попередження отримав Бурда. А через дві хвилини склади рівнялися: по тій же причині поле завчасно залишив Тау. А на 88-ій хвилині матчу «Брюгге» зрівняло рахунок – 2:2. А у компенсовані хвилини матчу завдяки автоголу кияни втретє вийшли вперед – 3:2. А через дві хвилини знову “Динамо” пропустило – 3:3.

«Динамо» (Київ) – «Брюгге» (Бельгія) – 3:3 (1:1) (Буяльський, 6; Шепелєв, 50; Мехеле, 90+3 (авт.) – Делі, 38; Вормер, 88; Опенда, 90+5) (перший матч 0:1)

Переможені на даній стадії команди, що йдуть по Шляху представників ліг, проходять відразу в групу ЛЄ, киянам не потрібно буде грати в плей-офф раунді.

Жеребкування групового раунду Ліги Європи відбудеться 30 серпня о 14:00 за Києвом.