Головна » Прем'єр-Ліга » «Олександрія» здобула складну перемогу над донецьким «Олімпіком»

fc_olexandУ третьому турі УПЛ на стадіоні «Ніка» зустрічалися ФК «Олександрія» і донецький «Олімпік».

До звітного матчу обидві команди підійшли без набраних очок. У перших двох турах зазнали поразок.

Господарі більше атакували, гості теж не відмовчувалися. В останні 5 хвилин тайму були кілька хороших моментів у господарів. Спочатку на 41-ій хвилині голкіпер «Олімпіка» Бетім парирував удар Банади з дев’ятки воріт. Та все ж через дві хвилини господарі вийшли вперед – відзначився Шендрик.

На 56-ій хвилині матчу захисник «Олександрії» за спиною загубив нападника суперника і Матар реалізував вихід один на один з Паньківим. А на 59-ій хвилині матчу гості залишилися у меншості: Вантух отримав друге попередження. Вже через дві хвилини господарі реалізували більшість. Безбородько суперударом поцілив дев’ятку воріт гостей.

На 74-ій хвилині матчу склади вирівнялися. У складі «Олександрії» друге попередження отримав захисник Бухал. І далі були моменти у братів Пасичів гостей зрівняти рахунок. Спочатку Паньків парирував удар Євгена, а через кілька хвилин не поцілив у створ воріт Геннадій.

ФК «Олександрія» – «Олімпік» – 2:1 (1:0) (Шендрик, 43; Безбородько, 61 – Матар, 56)