Головна » Прем'єр-Ліга » “Олександрія” зазнала поразки у Маріуполі

fc_olexandУ другому турі УПЛ ФК «Олександрія» на виїзді зустрічався з ФК «Маріуполь».

У першому таймі матчу перші хвилини пройшли за переваги господарів. Кілька напівмоментів не призвели до взяття воріт. Далі олександрійська команда вирівняла гру і могла вийти вперед. Після помилки Кирюханцева Банада пробив трішки вище дев’ятки воріт господарів. У середині тайму знову кілька поспіль моментів створила маріупольська команда – надійно грати Паньків, а десь щастило.

У другому таймі Безбородько мав момент, але не влучив у створ воріт. На 75-ій хвилині «Олександрія» відкрила рахунок, але у суперечливій ситуації відмінили взяття воріт, зафіксувавши положення поза грою (арбітр помилився, явно видно на повторі). А через хвилині ще в одній суперечливій ситуації арбітр призначив пенальті у ворота «Олександрії» – Фомін з «точки» переграв Паньківа.

А на 83-ій хвилині маріупольці збільшили рахунок – відзначився Вакула. У компенсовані хвилини Сітало один м’яч відіграв. Матч завершився з рахунком 2:1 на користь маріупольської команди.

ФК «Маріуполь» – ФК «Олександрія» – 2:1 (0:0) (Фомін, 77; Вакула, 83 – Сітало, 90+5)

“Маріуполь”: Худжамов – Кирюханцев, Чоботенко, Яворський, Биков – Федорчук, Чех – Чурко (Дава 85), Мишньов (Топалов 75), Вакула – Фомін (Кащук 81).

“Олександрія”: Паньків – Пашаєв, Бабогло, Бухал, Мирошниченко – Гречишкін, Ковалець, Банада – Лучкевич (Сітало 80), Третьяков (Шастал 43) – Безбородько.

Попередження: Вакула 19 – Мирошниченко 11, Бабогло 45, Безбородько 56, Ковалець 79