Головна » Легка атлетика » Легкоатлетка зі Знам’янського району: у Баку панувала неймовірна атмосфера

OnisimovaЯк вже раніше портал “Спортивна Кіровоградщина” повідомляв, легкоатлетка Катерина Онісімова зі Знам’янського району на ХV Європейському юнацькому олімпійському фестивалі у Баку брала участь у дисципліні – біг 2000 метрів з перешкодами.

 Катерина Онісімова фінішувала 8-ою, відставши на 9 секунд від третього місця – якби не падіння на першій перешкоді, то могла поборотися за нагороди… Але все ж Катя молодець – проявила характер і з 20-го місця піднялася на 8-е.

Катя прокоментувала свій виступ у Баку так: «Своїм виступом я не задоволена. У більшій мірі, можливо, я не розрахувала положення перешкоди і коли потрібно було його долати я впала. Після падіння було складно, але я розуміла, що потрібно боротися до кінця і добігла на восьме місце».

Щодо загальної атмосфери на олімпійському фестивалі, то Катя зазначила наступне: «У цілому змагання у Баку пройшли досить добре. Там панувала дуже хороша і неймовірна атмосфера. Приємно було проводити час зі своїми товаришами. Я отримала чимало позитивних емоцій проведення часу у Баку».

Варто відзначити, що до Баку підтримати Катерину Онісімову приїжджав її перший тренер Віталій Воровський.

onisimova-vorovskiy1

Нагадаємо, що 23 липня велосипедистка Алла Марущук зі Знам’янського району в індивідуальній гонці  посіла 5-е місце (час 15:38.14 хв). Аллі до бронзової нагороди не вистачило 5 секунд.

Нагадаємо, на престижному турнірі українська команда була представлена 68-ма спортсменами, які виступали у 7 видах спорту, а саме: велоспорті, волейболі, дзюдо, легкій атлетиці, плаванні, спортивній боротьбі (вільна, жіноча, греко-римська) та спортивній гімнастиці. Серед 68 спортсменок не буложодного представника Кіровоградської області. Але от у складі інших областей виступали дві спортсменки зі Знам’янського району.

pan-nnn

846

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко


error: Копіювання заборонено!