Кропивницькі легкоатлети на чемпіонаті України без нагород

Luzk-leg-atlСьогодні у Луцьку стартував командний чемпіонат України серед дорослих та молоді з легкої атлетики.

Кіровоградську область на цих змаганнях представляють лише чотири спортсмени, три з яких у стрибках у висоту.

На жаль, жоден з них не здобув нагороду. Дмитро Яковенко і Олег Дорощук посіли відповідно 4-е і 5-е місця, показавши результати 2,20 і 2,15 метри. Антон Мокряк показав результат 2,10 метри і посів 9-е місце.

Як вже раніше портал «Спортивна Кіровоградщина» повідомляв Олександр Роздобудько у бігу на 1500 метрів фінішував 10-им, принісши у скарбничку Кіровоградської області 15 очок. Завтра Роздобудько бігти 800 метрів.

Нагадаємо, легкоатлетка зі Знам’янського району на Міжнародних змаганнях у Баку посіла восьме місце.