Завтра велосипедистка зі Знам’янського району стартує на олімпійському фестивалі у Баку

Maryzhak280Дві спортсменки зі Знам’янського району у складі збірної України перебувають на ХV Європейський юнацький олімпійський фестиваль.

Він проходе у Баку (Азербайджан) 21-27 липня 2019 року і зібрав понад 3600 спортсменів Старого Світу. Впродовж 7-ми днів найсильніші юні атлети континенту віком 14-18 років змагаються у 10 видах спорту.

На престижному старті українська команда представлена 68-ма спортсменами, які виступають у 7 видах спорту, а саме: велоспорті, волейболі, дзюдо, легкій атлетиці, плаванні, спортивній боротьбі (вільна, жіноча, греко-римська) та спортивній гімнастиці. Серед 68 спортсменок немає жодного представника Кіровоградської області. Але от у складі інших областей виступають дві спортсменки зі Знам’янського району.

У легкій атлетиці у бігу на 2000 метрів з перешкодами Україну представляє кілька разова чемпіонка України серед юніорок Катерина Онісімова. Катерина нині тренується у м. Дніпро від керівництвом Олександра Охріменка. Першим тренером же є вчитель фізичної культури і спорту Володимирівської ЗШ (Знам’янський район) Віталій Воровський. Катерина буде виступати 25 липня. Початок забігу о 19:05.

pan-nnn

У велоспорті буде виступати Алла Марущук (з села Мошорине), яка представлятиме Донецьку область. Нагадаємо, що Алла Марущук розпочинала займатися велоспортом у селі Мошорине (Знам’янський район, перший тренер – Вадим Кива). 5- ти разова чемпіонка України серед дівчат, чемпіонка України серед юніорок.  З 1-го вересня 2018 року Алла Марущук продовжила навчання в ДВУОР імені Сергія Бубки (тренер В.Красов).

Алла Марущук завтра, 23 липня, буде їхати в індивідуальній гонці на час. Початок гонки о 09:00. У гонці візьме участь 75 спортсменок, серед яких дві українки – окрім, Алли Марущук, ще виступатиме Дарина Нагуляк.

Зазначимо, що 25 липня Алла Марущук візьме участь у велошосе. Початок о 09:00.

846

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко