Дві спортсменки зі Знам’янського району перебувають на олімпійському фестивалі у Баку (+фото)

baku=mДві спортсменки зі Знам’янського району у складі збірної України перебувають на ХV Європейський юнацький олімпійський фестиваль.

Він проходе у Баку (Азербайджан) 21-27 липня 2019 року і зібрав понад 3600 спортсменів Старого Світу. Впродовж 7-ми днів найсильніші юні атлети континенту віком 14-18 років змагаються у 10 видах спорту.

На престижному старті українська команда представлена 68-ма спортсменами, які виступають у 7 видах спорту, а саме: велоспорті, волейболі, дзюдо, легкій атлетиці, плаванні, спортивній боротьбі (вільна, жіноча, греко-римська) та спортивній гімнастиці.

Серед 68 спортсменок немає жодного представника Кіровоградської області. Але от у складі інших областей виступають дві спортсменки зі Знам’янського району.

pan-nnn

У велоспорті у груповій гонці буде брати участь Алла Марущук (з села Мошорине), яка представлятиме Донецьку область.

Нагадаємо, що Алла Марущук розпочинала займатися велоспортом у селі Мошорине (Знам’янський район, перший тренер – Вадим Кива). Влітку 2018 року Алла Марущук продовжила навчання в ДВУОР імені Сергія Бубки (тренер В.Красов).

У легкій атлетиці у бігу на 2000 метрів з перешкодами Україну представляє кілька разова чемпіонка України серед юніорок Катерина Онісімова. Катерина нині тренується у м. Дніпро від керівництвом Олександра Охріменка. Першим тренером же є вчитель фізичної культури і спорту Володимирівської ЗШ (Знам’янський район) Віталій Воровський. Нагадаємо, уродженка Знам’янського району Катерина Онісімова у складі збірної України брала участь у ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх, які з 6 по 18 жовтня відбувалися в аргентинському Буенос-Айресі.

Вчора у Баку відбулося урочисте відкриття змагань.

Спортсменки нині перебувають у Баку. Готуються до змагань. Коли стане відомо дача і час їх виступу, то буде повідомлено.

На разі пропонуємо кілька фото (їх виконала прес-служба НОК України) з Катериною і Аллою:

5f248c6

846

9a1d

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко