2019-07-13-200013 липня у Кропивницькому відбувся контрольний матч «Зірка» – «ЛНЗ-Лебедин».

На початку матчу господарям вдалося відкрити рахунок: флангову передачу Олександра Кочури замкнув Вадим Прадунець. На 15-ій хвилині гості мали можливість зрівняти рахунок, але Сомов влучив у перекладину воріт.

У другому таймі матчу Литовчак не реалізував вихід один на один з голкіпером «Зірки». А все ж у середині тайму гості свого досягли: з передачі Ткаченка відзначився Дєдов. А на 75-ій хвилині матчу гостям відверто пощастило – голкіпер врятував після удару нападника «Зірки». Через 10 хвилин вже футбольна фортуна була на боці кропивничан: після удару Грицая виручили поперечина воріт. Матч завершився внічию 1:1.

«Зірка» (Кропивницький) – «ЛНЗ-Лебедин» (Лебедин, Черкаська обл.) – 1:1 (1:0) (Прадунець, 8 – Дєдов, 67)