Головна » Інше » У Знам’янському районі відзначено Олімпійський день

ol-praporВже стало доброю традицією в усьому світі до дня заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня 1894 року) відзначати Олімпійський день. Олімпійський день – це свято спорту, де кожний знаходить собі заняття до душі та зможе відчути себе справжнім олімпійцем.

Напередодні відзначення цього свята у навчальних закладах Знам’янського району було проведено ряд спортивно-масових заходів з використанням олімпійської символіки.

Про спортивні заходи до Олімпійського дня, які були проведені на території Знам’янського району, можна прочитати в мережі Інтернет на сайті відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА http://oms-zn.com.ua, порталі “Спортивна Кіровоградщині” (у розділі “Інше” http://www.sport-kr.com.ua/?cat=29) та інших ЗМІ. Також у районній газеті “Сільське життя” вийшла публікація, яка присвячена відзначенню Олімпійського дня.

IMG_2019

Вітаю всіх зі святом спорту, з Олімпійським днем. Олімпійський рух має своїми цілями виховувати молодь за допомогою спорту в дусі кращого взаєморозуміння й дружби, сприяючи, таким чином, створенню кращого й більше спокійного миру. Олімпійський рух стверджує загальнолюдські цінності: чесність, справедливість змагань, відкритість, доброзичливість та дружбу.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко