Головна » Інше » Спортсмени зі Знам’янського району здобули три призові місця в обласному загальному заліку

2019-06-21-019-20 червня відбулися два заключні етапи спартакіади центру туризму зі спортивного туризму – пішохідний туризм на дистанції (командна техніка та кроспохід).

Успішно на цих змаганнях виступили спортсмени зі Знам’янського району. Команда Maximum (с. Володимирівка, керівник Віталій Воровський) молодшої вікової групи підтвердила своє лідерство в чемпіонаті, виборовши на дистанції командна техніка друге місце та впевнено з великим запасом часу на дистанції крос похід перше місце. Це дало змогу перемогти в загальному заліку. Склад команди Maximum: Бабічева Дарина, Нікітін Денис, Козубський Микола, Бондаренко Артем, Іванова Таїсія.

В цій же групі команда Адреналін (с. Дмитрівка, керівник Володимир Дьячков) посіла на дистанції крос похід друге місце. У загальному заліку дмитрівчани піднялися на друге місце. Склад команди Адреналін: Мусенко Рустам, Болгаріна Марія, Кончакова Інна, Лантух Володимир.

У старшій віковій групі команда МаXimum на дистанції крос похід та команда техніка посіла треті місця. У загальному заліку за сумою місць команда МаXimum виборола перше місце. Склад команди: Хода Олена, Новіков Віктор, Корчагін Павло, Бегар Кирило.