Розгромна вольова перемога кропивницької «Зірки» над «Агротехом»

fc_zirkaСьогодні, 16 червня, у Кропивницькому відбувся матч 5-го туру зони «Захід» чемпіонату Кіровоградської області з футболу серед аматорів «Зірка» (Кропивницький) – «Агротех» (Тишківка, Добровеличківський район).

У матчі рахунок відкрили гості: відзначився Олег Коломоєць. Але вже через хвилину Олександр Кочура зрівняв рахунок. У середині тайму господарі видали результативний інтервал часу, протягом 5 хвилин забивши тричі. Спочатку відзначився Артем Замніус, Максим Скоров і знову Замніус. Це дозволило господарям забезпечити собі комфортну перевагу у три м’ячі.

На 39-ій хвилині гравці кропивницької команди чудово зіграли в стінку, але не реалізували свій момент. А наприкінці тайму Олександр Кочура не реалізував вихід один на один з голкіпером «Агротеху». За рахунку 4:1 команди пішли на перерву.

У другому таймі матчу господарі довели матч до розгромної перемоги, збільшивши ще свою перевагу. На 53-ій хвилині матчу після подачі Олександра Кочури з лівого флангу відзначився Руслан Красовський. Через дві хвилини вже забивав сам Кочура. Далі гостям вдалося один м’яч відіграти завдяки автоголу. А на 81-ій хвилині матчу Сергій Кутулупенко встановив остаточний рахунок зустрічі – 7:2.

Відзначимо, що вчора у цій зоні відбувся ще один матч: у Новоукраїнці «Локомотив СВТ» зіграв внічию 0:0.

У наступному турі, 23 червня, кропивницька «Зірка» зіграє у Помічній з місцевим «Локомотивом СВТ».

«Зірка» (Кропивницький) – «Агротех» (Тишківка, Добровеличківський район) – 7:2 (4:1) (Кочура, 9, 55; Замніус, 20, 25; Скоров, 25; Красовський, 53; Кутулупенко, 81 – Коломоєць, 8; Кривошей (авт.), 80 )