Після першого тайму «Зірка» впевнено перемагає «Агротех»

zirka-stad1Сьогодні, 16 червня, у Кропивницькому відбувається матч 5-го туру зони «Захід» чемпіонату Кіровоградської області з футболу серед аматорів «Зірка» (Кропивницький) – «Агротех» (Тишківка, Добровеличківський район).

Після першого тайму «Зірка» впевнено перемагає «Агротех». Хоча рахунок відкрили гості: відзначився Олег Коломоєць. Але вже через хвилину Олександр Кочура зрівняв рахунок. У середині тайму господарі видали результативний інтервал часу, протягом 5 хвилин забивши тричі – 4:1. За цього рахунку команди пішли на перерву.

«Зірка» (Кропивницький) – «Агротех» (Тишківка, Добровеличківський район) – 4:1 (4:1) (матч триває – 46 хв.) (Кочура, 9; Замніус, 20, 25; Скоров, 25 – Коломоєць, 8)