Головна » Аматори » Анонс матчів 9-го туру Відкритого Чемпіонату Знам’янського району

zrff-ball-pole115-16 червня відбудуться матчі 9-го туру Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2019 року.

Центральним матчем туру стане зустріч «Буревісника» і «Ниви». Чи зможе «Буревісник» відібрати очки у лідера чемпіонату? У попередньому турі «Нива» святкувала складну перемогу над «Дмитрівкою», яка тривалий час грала у меншості. «Буревісник» вивіз три очки з Богданівки. Також це буде протистояння кращих бомбардирів турніру – Артема Солодова і Олександра Постільняка.

«Дмитрівка» вдома зустрінеться з трепівським «Маяком», який і досі не знає смаку перемоги. Чи зможуть гості нав’язати свою гру господарям? Господарям буде не легко грати у цьому матчі, адже є кадрові проблеми. У попередньому матчі з «Нивою» гравці отримали травми. Чи відновилися вони до цього матчу?

У Богданівці «Промінь» прийме «Тясмин». Це матч пройде у неділю. Саме в цей денб у Богданівці буде святкування Дня села. То ж на матчі має бути більше вболівальників, ніж на попередніх матчах. До речі, цей матч мав відбуватися у селищі Олександрівка, але на прохання богданівців «Тясмин» дав згоду перенести місце проведення поєдинку до Богданівки – футбольний матч як спортивне свято до Дня села.

Розклад матчів:
15 червня. 18:00. м. Знам’янка. «Буревісник» (Петрове) – «Нива» (Цибулеве)
15 червня. 18:00. с. Дмитрівка. ФК «Дмитрівка» – «Маяк» (Трепівка)
16 червня. 18:00. с. Богданівка. «Промінь» (Богданівка) – «Тясмин» (Олександрівка)

Відкритий Чемпіонат Знам’янського району-2019. Турнірна таблиця

Нагадаємо, що для всіх любителів спорту та учасників змагань, що проводяться під егідою Знам’янської районної федерації футболу, створено сайт федерації zrff.vs.kr.ua. На сайті можна переглянути заявки команд-учасниць Чемпіонату, натиснувши на назву команди у турнірних таблицях, які розміщені у нижній частині правої колонки сайту. У верхній частині правої колонки сайту подано календар першого кола змагань, при натисненні на конкретний матч можна переглянути його статистику.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко