Головна » Аматори » Анонс матчів 9-го туру Відкритого Чемпіонату Знам’янського району

zrff-ball-pole115-16 червня відбудуться матчі 9-го туру Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2019 року.

Центральним матчем туру стане зустріч «Буревісника» і «Ниви». Чи зможе «Буревісник» відібрати очки у лідера чемпіонату? У попередньому турі «Нива» святкувала складну перемогу над «Дмитрівкою», яка тривалий час грала у меншості. «Буревісник» вивіз три очки з Богданівки. Також це буде протистояння кращих бомбардирів турніру – Артема Солодова і Олександра Постільняка.

«Дмитрівка» вдома зустрінеться з трепівським «Маяком», який і досі не знає смаку перемоги. Чи зможуть гості нав’язати свою гру господарям? Господарям буде не легко грати у цьому матчі, адже є кадрові проблеми. У попередньому матчі з «Нивою» гравці отримали травми. Чи відновилися вони до цього матчу?

У Богданівці «Промінь» прийме «Тясмин». Це матч пройде у неділю. Саме в цей денб у Богданівці буде святкування Дня села. То ж на матчі має бути більше вболівальників, ніж на попередніх матчах. До речі, цей матч мав відбуватися у селищі Олександрівка, але на прохання богданівців «Тясмин» дав згоду перенести місце проведення поєдинку до Богданівки – футбольний матч як спортивне свято до Дня села.

Розклад матчів:
15 червня. 18:00. м. Знам’янка. «Буревісник» (Петрове) – «Нива» (Цибулеве)
15 червня. 18:00. с. Дмитрівка. ФК «Дмитрівка» – «Маяк» (Трепівка)
16 червня. 18:00. с. Богданівка. «Промінь» (Богданівка) – «Тясмин» (Олександрівка)

Відкритий Чемпіонат Знам’янського району-2019. Турнірна таблиця

Нагадаємо, що для всіх любителів спорту та учасників змагань, що проводяться під егідою Знам’янської районної федерації футболу, створено сайт федерації zrff.vs.kr.ua. На сайті можна переглянути заявки команд-учасниць Чемпіонату, натиснувши на назву команди у турнірних таблицях, які розміщені у нижній частині правої колонки сайту. У верхній частині правої колонки сайту подано календар першого кола змагань, при натисненні на конкретний матч можна переглянути його статистику.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко


error: Копіювання заборонено!