Головна » Легка атлетика » Чемпіонат України: сім легкоатлетів з Кіровоградщини вийшли до фіналів

zirka-stadСьогодні, 14 червня, у Кропивницькому триває чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР серед юнаків (2004 р.н. та молодше).

Завершилася ранкова частина другого дня чемпіонату. Проводилися кваліфікації у різних дисциплінах. За їх підсумками до фіналів вийшли сім легкоатлетів з Кіровоградської області.

У потрійному стрибку серед юнаків Олександр Білавенко з Олександрівки та Микола Волошин з Кропивницького пройшли кваліфікацію. Фінал відбудеться сьогодні о 18.30.

У метанні спису серед дівчат дві спортсменки з Кіровоградщини не вийшли до фіналу. У кваліфікації Діана Чабан і Єлизавета Таран відповідно посіли 19-е та 20-е місця.

У потрійному стрибку серед дівчат представниці Кіровоградщини Анастасія Каушан і Євгенія Коломоєць не змогли подолати кваліфікацію, посівши відповідно 15 та 18 місця серед 29 спортсменок.

У бігу на 200 метрів серед дівчат від Кіровоградщини виступало аж 15 легкоатлеток. Подолати кваліфікацію жодній з них не вдалося.

У метанні спису серед юнаків чотири представники Кіровоградщини (Кирило Козін, Едуард Коломоєць, Ілля Гладишев, Данило Єпіхов) вийшли до фіналу змагань. Не змогли подолати кваліфікацію Захар Ковальов і Артем Касьяненко, які посіли відповідно 22 та 23 місця серед 23-ох спортсменів. Фінал у метанні спису серед юнаків відбудеться завтра о 10:20.

У бігу на 200 метрів серед юнаків від Кіровоградщини виступало аж 4 легкоатлети. Подолати кваліфікацію жодному з них не вдалося.

У бігу на 400 метрів з бар’єрами серед юнаків Олександр Касьян вийшов до фіналу. Інший представник Кіровоградщини Ілля Кучеренко не зумів подолати кваліфікацію. Фінал у бігу на 400 метрів з бар’єрами серед юнаків відбудеться сьогодні о 17:10.

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»