Головна » Аматори » У Знам’янці «Новоукраїнка» втратила перемогу

2019-06-12-0Сьогодні, 12 червня, у місті Знам’янці відбувся перенесений матч 1-го туру зони «Захід» чемпіонату Кіровоградської області з футболу «Локомотив» – ФК «Новоукраїнка».

Для «Новоукраїнки» це був перший матч у чемпіонаті області у нинішньому сезоні. «Локомотив» же проводив вже четверту гру.

Матч активніше розпочали гості. Вже на другій хвилині вони створили момент: після подачі з кутового Назар Дейкун пробив вище воріт. Далі ще пару напівмоментів мали новоукраїнці, але їх не реалізували. У середині першого тайму матчу Олександр Постільняк загострив гру – м’яч відскочив до Аніцоя і Кирило потужно пробивав у ближній нижній кут воріт – голкіпер «Новоукраїнки» Дмитро Пастернак зіграв надійно.

На 34-ій хвилині матчу головний арбітр показав червону картку гравцю гостей Ігорю Ютишу за нецензурні висловлювання у його адресу. Залишившись у меншості, гості продовжували атакувати і свого досягли. На 39-ій хвилині матчу Андрій Федотов потужно пробив у дев’ятку воріт «Локомотиву» – 1:0 на користь «Новоукраїнки». З цим рахунком і завершилася перша половина зустрічі.

На початку другого тайму матчу команди обмінялися моментами, у яких відмінну реакцію демонстрували голкіпери. Шалигін парирував удар Дейкуна, а Пастернак – постріл Грузіна. На 52-ій хвилині матчу Вадим Воловик не реалізував вихід один на один з голкіпером. А через кілька хвилин після втрати м’яча на своїй половині поля господарі пропустили вдруге: знову відзначився Андрій Федотов, який за меж штрафного майданчику поцілив у дальню дев’ятку воріт – 0:2.

Граючи в меншості, гості не змогли втримати переможний рахунок. Спочатку Олександр Постільняк зіграв на випередження і змусив голкіпера суперника діставати м’яч з сітки воріт. А ще через 8 хвилин Степаненко замкнув на дальній стійці простріл Солодова. На 81-ій хвилині матчу Борис Сафронов після розіграшу штрафного поцілив у перекладину воріт гостей. В останні 10 хвилин матчу і гості активніше стали грати в атаці, створили пару напівмоментів, але вирвати перемогу не змогли. Матч завершився внічию 2:2.

«Локомотив» (Знам’янка) – ФК «Новоукраїнка» – 2:2 (0:1) (Постільняк, 63; Степаненко, 71 – Федотов, 39, 56)
«Локомотив»: Шалигін, Постільняк, Паламарчук, Савін (Аніцой, 20; Степаненко, 68), Коваленко, Плачинда, Марущук, Сафронов, Замуренко (Холін, 80), Грузін, Солодов,
ФК «Новоукраїнка»: Пастернак, Руденко, Корінний Д. (Головін, 65), Обженський, Яценко, Паньковський, Федотов, Дейкун (Гресь, 81), Ютиш, Козак, Воловик (Кулаковський, 57)
Попередження: Сафронов, 82.
Вилучення: Ютиш, 34.