Головна » Інше » Команда зі Знам’янського району на обласних змаганнях здобула дві нагороди

622066957-9 червня 2019 року у Кропивницькому комунальний заклад «Кіровоградський обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді» провів XXІX Чемпіонат області зі спортивного туризму серед школярів та вихованців закладів позашкільної освіти.

До Програми змагань були включені: змагання на дистанції «Смуга перешкод» (клас дистанції ІІІ (старша група), ІІ клас (молодша група) та змагання на дистанції «Крос-похід» (ІІІ клас дистанції). У змаганнях взяли участь 16 команд – 10 команд у молодшій та 6 у старшій віковій групах.

IMG_2019Команди були з Голованівського, Знам’янського, Маловисківського, Новгородківського, Олeксандрівського районів та міст Кропивницький і Олeксандрія. Команда зі Знам’янського району «MaXimum» (с. Володимирівка, керівник Віталій Воровський) у молодшій віковій групі посіла друге місце на дистанції «Смуга перешкод» та перше на дистанції «Крос-похід» (ІІІ клас дистанції). «MaXimum» виступала у такому складі: Денис Нікітін, Микола Козубський, Артем Бондаренко і Дарина Бабічева.

62157343_831

62266207_83

Офіційний сайт відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА