Головна » Блоги » Андрій Шевченко: переможний склад не міняють

Shevchenko1Головний тренер збірної України Андрій Шевченко на післяматчевій прес-конференції підбив підсумки матчу зі збірною Люксембургу (1:0).

- Цілком ідентичний склад зі складом матчу з Сербією – це ризик чи прагматизм?

- Склад, який переміг, не міняють. Тому не варто говорити – свідомо це чи ні. Всі були в гарному стані. Але я розумів, що вони будуть втомлюватися. Були проблеми на правому фланзі, хотіли замінити Караваєва, але Бутко вилетів. А вводити гравця, який не грав ніколи на цій позиції, вважаю було б неправильно.

Здобули три важливих очки. Знали, що буде важка гра. Але задачу виконали.

- Як вам новий газон на “Арені-Львів” після другого матчу поспіль? І друге: багато говорили про вашу знамениту промову перед матчем з Сербією. А що сказали гравцям сьогодні? Достукалися до них?

- Слова виходять від серця, до них завчасно не готуються. Якщо хлопці відчули енергію і реакцію – значить, я підібрав правильні слова.
А щодо газону, вважаю, що на сьогодні він найкращий в Україні. Витримало поле дві гри, воно в ідеальному стані.

- Чому були два різних тайми? І чому так складно грати з Люксембургом?

- Це друга гра в спареному турі, а вона завжди дається важко. Навесні спершу грали з Португалією, а тепер – з Сербією. Тому так важко. Але головне – результат. В другому таймі нам було важко, бо треба було реалізувати моменти до перерви. А так вели 1:0 і не хотіли ризикувати, відійшли, берегли позиції.
Намагалися швидко виходити від оборони до атаки, але не реалізували моменти. Втім, головне, що є результат, є перемога. Я думаю, що реакція вболівальників – показова. Трибуни підтримували команду, розуміли, що важливо здобути три очки.

- Ви похвалили львівський газон. А які, на вашу думку, львівські вболівальники?

- Я хочу дуже подякувати їм за ці дві гри. Не пам’ятаю, щоб збірна два матчі поспіль грала на одному стадіоні. Підтримка додала нам сили, допомогла здобути шість очок в матчах на цьому стадіоні.

- Як можна назвати турнірне становище України з врахуванням великої кількості очок? Можна сказати, що зараз вже Україна зобов’язана виходити на Євро-2020?

- Ми були сконцентровані на тому, щоб взяти шість очок в цьому спареному турі. Тому не хочемо оцінювати загальну позицію. Мусимо проаналізувати ці матчі і підготуватися до поєдинку у вересні. А вже далі подивимось на позицію, подумаємо про варіанти. Головне для нас було перемогти в цих двох матчах і взяти шість очок.

www.ua-football.com


error: Копіювання заборонено!