Головна » Інше_про_футбол » Гол екс-нападника “Олександрії” приніс перемогу збірній України (+відео)

YaremchukУкраїна перемогла Люксембург у четвертому турі кваліфікації до чемпіонату Європи – 1:0.

Національна збірна знову виграла у фартовому Львові з розкішною підтримкою трибун. У п’ятницю підопічні Андрія Шевченка в прекрасному стилі розбили Сербію, а тепер обіграли Люксембург, зробивши важливий крок до Євро-2020.

Вже до 5-ї хвилини українці двічі небезпечно атакували штрафний майданчик гостей – в обох випадках у центрі уваги був Євген Коноплянка. Тиск на ворота Люксембургу дуже швидко дав результат. На 6-й хвилині після розіграшу кутового Руслан Маліновський класно подав у карну зону, а Роман Яремчук виграв верхову боротьбу та переправив м’яч у сітку! Гол у другому матчі поспіль! Більше забитих м’ячів у матчі не було.

На 6-й хвилині Руслан Маліновський шедевральним навісом знайшов у карному майданчику суперника голову Романа Яремчука, який влучним ударом відкрив рахунок.

Нагадаємо, що Роман Яремчук у 2016 році виступав у складі ФК “Олександрія” – провів 14 офіційних матчів, у яких забив 5 м’ячів.

Україна – Люксембург 1:0 (1:0) (Роман Яремчук 6)

Україна: Андрій П’ятов – Олександр Караваєв, Сергій Кривцов, Микола Матвієнко, Віталій Миколенко – Тарас Степаненко, Руслан Маліновський – Віктор Циганков (Едуард Соболь 88), Олександр Зінченко, Євген Коноплянка (Віктор Коваленко 80) – Роман Яремчук

Люксембург: Антоні Моріс – Лорен Янс – Максім Шано, Крістофер Мартінс, Ларс Жерсон – Марвін Мартінс – Олівер Тілль (Дейв Тюрпель 77), Баррейру Мартінс – Вінсент Тілль – Жерсон Родрігес, Даніель да Мота (Стефано Бенси 52)

Попередження: Віталій Миколенко 56, Олександр Караваєв 67, Олександр Зінченко 81 – Олівер Тілль 29, Даніель да Мота 30, Жерсон Родрігес 51, Вінсент Тілль 90+4