Головна » Блоги » Фінляндія та Чехія вийшли в півфінал ЧС-2019

hockey-ch-20196Збірна Фінляндії обіграла Швецію в чвертьфінальному матчі чемпіонату світу 2019 року з хокею, зустріч завершилася з рахунком 5:4 ОТ.

Рахунок в матчі був відкритий швидко: вже на 61-й секунді точним кидком відзначився фінський захисник Ніко Міккола. До кінця першого періоду підопічні Рікарда Гренборга зуміли відігратися і вийти вперед завдяки голам Йона Клінгберга і Патріка Гернквіст. У наступні двадцять хвилин суперники закинули по дві шайби: у фінів відзначилися Петтері Ліндбом і Яни Хаканпяя, у Швеції – Еліас Петтерссон і Ерік Густафссон. За півтори хвилини до сирени Фінляндія зрівняла рахунок зусиллями Марко Анттіли. В овертаймі фіни виграли завдяки голу Сакарі Маннінена.

ЧС-2019. 23 травня

Фінляндія – Швеція 5:4 (1:2, 2:2, 1:0, 1:0)

1:0 – Міккола (Песонен, Маннінен) – 1:00 (5×5), 1:1 – Клінгберг (Нюландер, Веннберг) – 2:38 (5×4), 1:2 – Патрік Гернквіст (Екман-Ларссон, Ларссон) – 16:57 (5×5), 1: 3 – Петтерссон (Ландеског, Екман-Ларссон) – 20:25 (5×5), 2:3 – Ліндбом (Маннінен, Песонен) – 25:04 (5×5), 3:3 – Хаканпяя ( Маннінен) – 29:08 (5×5), 3:4 – Густафссон (Ландеског, Веннберг) – 39:35 (5×5), 4:4 – Анттіла (Оямякі, Лехтонен) – 58:31 (6×5), 5:4 – Маннінен – ​​61:37 (3×3).

Збірна Чехії обіграла Німеччину в чвертьфінальному матчі ЧС-2019 з хокею, зустріч завершилася з рахунком 5: 1.

Перший період пройшов без закинутих шайб, рахунок у зустрічі був відкритий на 33-й хвилині: чеський нападник Ян Коварж пройшов через весь майданчик і вразив ворота Філіпа Грубауера. Незабаром німці зрівняли рахунок після помилки суперника в обороні, відзначився Франк Мауер. На 45-й хвилині Якуб Ворачек знову вивів Чехію вперед. Голи Домініка Кубаліка, Ондржеєм Палата і Коваржа, який оформив дубль, поставили крапку в грі.

Чехія – Німеччина 5:1 (0:0, 1:1, 4:0)

1:0 – Коварж – 33:41 (5×5), 1:1 – Мауер (Тіффельс) – 37:46 (5×5), 2:1 – Ворачек (Симон) – 44:19 (5×5), 3:1 – Кубалік (Коварж, Гронек) – 51:41 (5×5), 4:1 – Палат (Колар) – 53:08 (5×5), 5:1 – Коварж (Моравчик) – 59:50.