Сергій Лавриненко: чемпіонат ми завершили у Харкові

LavrynenkoНа післяматчевій прес-конференції головний тренер «Інгульця» Сергій Лавриненко прокоментував матч з «Агробізнесом» (0:0).

– Хочу подякувати вболівальникам за цей сезон. Чому заздалегідь дякуємо? Тому що по суті сезон завершили грою з «Металістом 1925». Я думаю. Що турнірні задачі в цьому сезоні ми вже ніякі задачі не вирішували. Сьогоднішня гра – було тренування з підвищеною відповідальністю. Ми дали зіграти тим хлопцям, які у меншій мірі мали ігрову практику. За весняну частину Ігор Солдат дебютував – це його перша гра у 2019 році, відновлювався після тривалої травми. Багато хлопців, які вийшли, теж не мали ігрової практики. Для них це була, яка давала можливість відчути впевненість. Ясна річ завжди хочеться завершити матч перемогою. У нас були моменти, хоч не багато, але були. Добре зіграв голкіпер «Агробізнесу», виручив свою команду. В принципі, я думаю, нічийний результат більше закономірний по грі. Ми мали перевагу територіальну, створювали моменти. Але сказати, що ми створили багато моментів, я не можу сказати. Реалізація сьогодні у нас була на самому хорошому рівні. У нас залишилися ще одна гра. Ми її відіграємо і думками будемо готуватися до нового чемпіонату. Всі сили постараємося прикласти до нового чемпіонату.

– Перш за все перший тайм матчу вийшов не таким як хотілося.
– По першому таймі було помітно, що у гравців не було ігрового тонусу. Деякі хлопці виглядали нижче своїх можливості. Складний графік матчів і підготовка, навантаження призвели до цього. Але знову цьому є об’єктивні причини. Я думаю, що якби для нас ця гра щось вирішувала була б інша гра, інший склад, інше налаштування на гру. Все б було по-іншому. Знову повторюся, чемпіонат ми завершили у Харкові.

– Як Вам команда «Агробізнес»? Хтіли б, щоб ця команда залишилися у першій лізі?
– Як сьогодні команда суперника буде добре грала. У нас і в першому колі у Волочиську була досить тяжка гра. Я розумію, що вони дебютують. Їм потрібно закріпитися у першій лізі. Нині етап перехідних ігор. Тут все від хлопців залежить. Думаю, що на перший план вийде характер, тому що команди приблизно однакового класу, з тими якими будуть грати. На першому плані – хто більше буде бажати. Хотілося, щоб такі команди були, залишалися і працювали. Хороший тренер. Їм, можливо, точково підсилитися і команда на наступний сезон буде на порядок досвідченішою і буде досягати результати.

Портал «Спортивна Кіровоградщина»