Головна » Перша ліга » «Інгулець» втратив очки у матчі з «Агробізнесом»

Ing-agrob1Сьогодні у селищі Петрове відбувся перенесений матч 24-го туру першої ліги з футболу «Інгулець» (Петрове, Кіровоградська область) – «Агробізнес» (Волочиськ).

Перенесення матчу було у зв’язку з участю «Інгульця» у весняній частині розіграшу Кубка України. Відзначимо, що тренерський штаб господарів виставив експериментальний склад, давши можливість зіграти кільком футболістам, які мають менше ігрової практики.

З перших хвилин футболісти «Інгульця» захопили ініціативу на футбольному полі. Краще контролювали м’яч, але от виникали лише напівмоменти. У середині тайму після виходу голкіпера гостей захисник «Інгульця» Ігор Солдат з кута штрафного майданчику в один дотик пробив значно вище воріт.

На 33-ій хвилині матчу голкіпер «Інгульця» Антон Ситников ногою парирував удар Нечипоренка. Після подачі з кутової позначки Ігор Бойчук головою пробив вище дев’ятки воріт господарів.

На 42-ій хвилині матчу Станіслав Передистий з тридцяти метрів цілив у нижній кут воріт – виручив гостей голкіпер Євген Панченко. А наприкінці тайму після передачі Олександра Козака Елле Кен пробив вище воріт. На перерву команди пішли без забитих м’ячів.

Другий тайм матчу розпочався з боротьби. Команди атаки суперника зупиняли завдяки дрібному фолу. На 55-ій хвилині після передачі Передистого Піднебенной пробив в руки голкіперу гостей. Тренерський штаб господарів двома заміна постарався ожити гру команди, провівши зміни у центральній ланці команди. На поле вийшли Владислав Клименко і Євген Запорожець, які замінили Еллу Кену та В’ячеслава Піднебенного.

На 64-ій хвилині матчу Владислав Клименко у центрі поля відібрав м’яч в опонента і вийшов в контратаку з двома партнерами, але на них він не зіграв, а з 18 метрів пробив вище воріт. А через чотири хвилини Олександр Козак зі штрафного з флангу виконав подачу і м’яч летів у дальню дев’ятку воріт – виручив голкіпер «Агробізнесу» Євгеній Панченко.

А на 75-ій хвилині матчу після подачі з кутової позначки Олександр Акименко головою пробив у дальній нижній кут воріт – неймовірну реакцію продемонстрував голкіпер гостей Євгеній Панченко. А через три хвилини гості провели стрімку контратаку – після небезпечної передачі Андрія Скакуна у нападника «Агробізнесу» на дальній стійці воріт зафіксували положення поза грою.

На 83-ій хвилині багатоходівку розіграли гравці «Інгульця», але на завершальній стадії атаки Олександр Козак не вдало пробив. У наступній атаці гості відповіли не точним ударом Андрія Скакуна. Ще одна небезпечна атака господарів: Ігор Солдат з флангу виконав передачу у центр штрафного майданчику, звідки Олександр Козак головою пробив у нижній кут воріт – знову голкіпер гостей Євгеній Панченко продемонстрував неймовірну реакцію. Господарі отримали право на виконання потенційно небезпечного штрафного удару – Ілля Коваленко пробив під штангу, але голкіпер гостей знову виручив.  Матч завершився без забитих м’ячів – 0:0.

В останньому турі першої ліги, 26 травня, «Інгулець» вдома зіграє з командою «Балкани» (Зоря, Одеська область). До речі, інші матчі туру будуть зіграні на день раніше, 25 травня.

«Інгулець» (Петрове, Кіровоградська область) – «Агробізнес» (Волочиськ) – 0:0
«Інгулець»: Ситников, Солдат, Піднебенной (Клименко, 56), Елла Кен (Запорожець, 56), Передистий, Писко (Синьогуб, 39), Акименко, Кучеренко, Козак, Щедрий (Коваленко, 78), Ковальов
«Агробізнес»: Панченко, Бойчук, Курило, Слотюк, Гагун, Кухарук (Ясніцький, 90+4), Думанюк, Когут М. (Скакун, 70), Груша (Юхимович, 87), Когут І. (Пліс, 72), Ничипоренко (Чепурненко, 66)
Попередження: Щедрий, 30 – Груша, 18; Бойчук, 59; Кухарук, 90+3.

Віктор Слюсаренко, портал «Спортивна Кіровоградщина»