Головна » Аматори » «Звірівка» – володар Кубка Новоукраїнської ОТГ «Відкриття сезону-2019» з футболу

zvirivka00019 травня на центральному міському стадіоні відбувся відкритий Кубок Новоукраїнської ОТГ «Відкриття сезону-2019» з футболу.

У змагання взяли участь 6 команд: ФК «Новоукраїнка», «ДЮСШ» (м.Новоукраїнка), «Звірівка»  (с.Звірівка), «Росток» (с.Іванівка) та «Еней» (с.Рівне).

Третє місце у турнірі зайняла команда «Росток», друге – «Еней», а володарями кубку стала команда «Звірівка».

За традицією було визначено кращих гравців, ними стали: Кравченко Євген, Хруленко Олександр («Еней»), Бережний Олександр, Сірик Сергій («Звірівка»), Ютиш Ігор (ФК «Новоукраїнка»).

По завершенню змагань міський голова, голова міської федерації футболу Олександр Корінний привітав учасників змагань та вручив призерам дипломи, грамоти та перехідний кубок.