Головна » Аматори » Завершилося перше коло Відкритого Чемпіонату Знам’янського району

zrff-ball-poleСьогодні, 19 травня 2019 року, у місті Знам’янка відбувся матч «Буревісник» (Петрове) – «Маяк» (Трепівка), який завершив програму 5-го туру Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2019 року.

Вже на 15-ій секунді зустрічі господарі відкрили рахунок. Через півгодини гості зуміли зрівняти рахунок. А наприкінці першого тайму голкіпер «Буревісника» порушив правила у власному штрафному майданчику і було призначено пенальті, яке реалізував Андрій Кравченко. У середині другого тайму Артем Солодов зрівняв рахунок. За 5 хвилин до завершення матчу Ігор Паненко забив переможний м’яч – 3:2. Цим матчем завершилося перше коло чемпіонату.

«Буревісник» (Петрове) – «Маяк» (Трепівка) – 3:2 (1:2) (Солодов, 1, 64; Паненко, 85 – Зайцев, 33; Кравченко, 45 (п))
Попередження: Чемерис, 45; Грінкевич Євген, 52; Розсолодін, 70 – Носовський, 25; Бейбутян, 50; Мхітарян, 90.
Вилучення: Нігай, 90.

Нагадаємо, що вчора «Промінь» (Богданівка) вдома поступився команді «Нива» (Цибулеве) – 1:6, а ФК «Дмитрівка» переграв «Тясмин» (Олександрівка) – 5:3.

25 травня вже стартує друге коло чемпіонату. Пропонуємо вашій увазі календар другого кола Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2019 року.

28 червня – резервний день.

Нагадаємо, що для всіх любителів спорту та учасників змагань, що проводяться під егідою Знам’янської районної федерації футболу, створено сайт федерації zrff.vs.kr.ua. На сайті можна переглянути заявки команд-учасниць Чемпіонату, натиснувши на назву команди у турнірних таблицях, які розміщені у нижній частині правої колонки сайту. У верхній частині правої колонки сайту подано календар першого кола змагань, при натисненні на конкретний матч можна переглянути його статистику.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко