Головна » Футзал » Футболістки зі Знам’янського району стали срібними призерками турніру в Олександрівці

2019-05-18-0Сьогодні, 18 травня, у селищі Олександрівка відбувся розіграш Відкритого Кубка Олександрівського району з міні-футболу серед дівчат.

Участь у змаганнях взяли чотири команди (грали по колу): «Гранд» (Кропивницький), «Дельта» (Підлісне), «Тясмин» (Олександрівка) та «Кристал» (Знам’янський район). Кропивницька команда на цьому турніру була найдосвідченішою (не одноразовий переможець чемпіонату міста Кропивницький), кілька гравців з цієї команди у футбол грають близько 10 років. Вік гравців цієї команди становить 16-25 років. У складі команди «Дельта»  було 2-3 гравці старшого шкільного віку. Команди «Тясмин» і «Кристал» складалися виключно зі спортсменок середнього шкільного віку: «Тясмин» була найбільш молодша команда, «Кристал» був укомплектованих ученицями 7-9 класів філії «Володимирівська ЗШ» (тренер Віталій Воровський) та ОНЗ «Богданівська ЗШ І-ІІІ ступенів імені І.Г. Ткаченка» (тренер Олександр Довженко).

За підсумками змагань перше місце посіла найбільш досвідчена команда турніру – «Гранд» (Кропивницький). Друге та третє місце відповідно посіли команди «Кристал» та «Дельта». Четвертими стали футболістки «Тясмину». Кращим голкіпером турніру стала Тетяна Горячева («Дельта»). Кращим бомбардиром стала нападниця «Гранду» Марина Степаневич. Кращим гравцем турніру стала захисник «Кристалу» Дарина Матвєєва.

Для команди «Кристал» (Знам’янський район) змагання такого рівня були першими в історії. «Кристал», який посів на турнірі друге місце, виступав у такому складі: Аліна Вдовіченко, Анастасія Надріякова, Олена Хода, Дарина Бабічева, Олександра Щербак і Дарина Матвєєва. На цьому турнірі «Кристалу» вдалося забити загалом 7 м’ячів у трьох матчах: чотири м’ячі на рахунку Олександри Щербак, три забила Олена Хода.

Відзначимо, що команда «Кристал» (Знам’янський район) грала у новій спортивній формі (форма пошита у кольорах прапору та з гербом району, а також з написом «Знам’янський район»), яку нещодавно придбав відділ освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА.