Головна » Аматори » Сьогодні стартує п’ятий тур Відкритого Чемпіонату Знам’янського району

zrff-ball-poleСьогодні, 18 травня, стартує п’ятий тур Відкритого Чемпіонату Знам’янського району з футболу серед аматорських команд сезону 2019 року.

У селі Богданівка місцевий «Промінь» зустрінеться з лідером чемпіонату – «Нивою». По діаметрально різне розташування команд у таблиці очікується цікавий матч. Завжди протистояння між богданівською та цибулівською командами є напруженими і захоплюючими. Це історичне дербі.

У селі Дмитрівка зіграє «Тясмин» з Олександрівки. Ці команда є сусідами по турнірній таблиці – обидві здобули по шість очок. То ж очікується теж непоступливе протистояння.

Програму 5-го туру чемпіонату завтра закриває матч у Знам’янці, де петрівський «Буревісник» зіграє з «Маяком». Для трепівської команди цей чемпіонат складається невдало. Але завжди «Маяк» бореться самовіданно. Чи зможе «Маяк» відібрати очки у «Буревісника»? Відповідь на це питання дізнаємося завтра.

18 травня 2019 року. 17:00. с. Богданівка. «Промінь» (Богданівка) – «Нива» (Цибулеве)
18 травня 2019 року. 17:00. с. Дмитрівка. ФК «Дмитрівка» – «Тясмин» (Олександрівка)
19 травня 2019 року. 17:00. м. Знам’янка. «Буревісник» (Петрове) – «Маяк» (Трепівка)

Нагадаємо, що для всіх любителів спорту та учасників змагань, що проводяться під егідою Знам’янської районної федерації футболу, створено сайт федерації zrff.vs.kr.ua. На сайті можна переглянути заявки команд-учасниць Чемпіонату, натиснувши на назву команди у турнірних таблицях, які розміщені у нижній частині правої колонки сайту. У верхній частині правої колонки сайту подано календар першого кола змагань, при натисненні на конкретний матч можна переглянути його статистику.

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко


error: Копіювання заборонено!