Головна » Кубок України » Сергій Лавриненко: “Інгулець” вже переміг, дійшовши до фіналу

LavrynenkoГоловний тренер “Інгульця” прибув на післяматчеву прес-конференцію після поєдинку із “Шахтарем” у рамках фіналу Кубка України (4:0). Слова наставника наводить офіційний сайт “гірників”.

“Перш за все, привітаю футболістів та фанатів із цією історичною подією – фіналом Кубка країни. Для нас цей матч історичний, усвідомлювали, куди їдемо, з ким доведеться грати. Намагалися чинити опір, але, на жаль, ми із “Шахтарем” знаходимося на різних планетах“.

“Чи заходив президент до роздягальні? Ще ні. Я подякував хлопцям за цей період, за цей матч у тому числі. Тим не менш, сьогодні в Україні, напевно, немає колективу, який міг би щось протиставити донецькій команді. Бразильці виходять на поле та творять чудеса“.

“Перед початком зустрічі Фонсека сказав мені, що “Інгулець” вже переміг, дійшовши до фіналу, що ми вже заслуговуємо на повагу. Приємно чути такі слова від португальського фахівця. Хлопці з “Шахтаря” підходили після матчу, дякували за поєдинок. Я ні в чому не можу дорікнути своїм гравцям. У Першій лізі у нашому розпорядженні 5 замін, у Прем’єр-лізі – 3. Потрібно було за нашими правилами грати… Жартую“.

“Не виграли 10 мільйонів? Можна було і 200 пообіцяти – команда виходила ж не за гроші, а за інтерес та престиж. Гроші у такому разі не виступають головною мотивацією. Ми – в історії, це однозначно найголовніше, адже наступна команда з нижчого дивізіону , яка зможе потрапити до фіналу, буде вже другою, а “Інгулець” – завжди першим“.