Головна » Кубок України » Олександр Поворознюк прокоментував результат фінального матчу за Кубок України

Povoroznuk-oПрезидент Інгульця Олександр Поворознюк прокоментував результат фінального матчу за Кубок України проти Шахтаря (0:4).

Поворознюка не збентежило велику поразку своєї команди, а на завтра він готує відповідні святкування.

«Все зае ** сь, хлопці. Нехай хтось повторить те, що зробили ми. Чого хочеться? Швидше доїхати додому. Тому що завтра у нас п’янка на годину. Боїмося напитися, щоб на Металіст не зібрав і нам невиїзд не вшкварили», – розповів президент Інгульця.

«Я говорив і говорю: ми вже здійснили подвиг. Як і те, що ми або торбу отримаємо сьогодні, або виграємо у Шахтаря. Вийшло, що отримали торбу. Ми грали у футбол. Старалися, але проти такої машини … Це все одно що Запорожець проти Мерседеса ».

«Звичайно, я задоволений командою. Головне, щоб на Металіст зібралися. Але з огляду на, що Металіст можемо і п’яні обіграти, завтра будемо бухати і відпочивати ».

«Знаєте, чому Інгулець потрапив у фінал? Тому що на кожну гру він виходить, як на останній і рішучий бій. У на може не виходити, але навіть в товариських матчах завдання виграти. Тому ми і добилися свого. Все йде за планом. Єдине, що скасовується – цистерна шампанського, яке я замовив на заводі. Тому що обіцяв, якщо виграємо, то заллю басейн і скупаюся. Все інше – за планом, все добре».

sportarena.com


error: Копіювання заборонено!