Головна » Кубок України » Завершився перший тайм фіналу Кубка України: «Шахтар» з рахунком 3:0 перемагає «Інгулець»

shah-ingСьогодні, 15 травня, у Запоріжжі на стадіоні «Славутич Арена» відбувається фінал Кубка України з футболу «Шахтар» (Донецьк) – «Інгулець» (Петрове, Кіровоградська область).

Підопічні Сергія Лавриненко у протистоянні з донецьким «Шахтарем» зуміли втримати ворота недоторканими 27 хвилин. Перший напімомент створив Мораєс – голкіпер «Інгульця» Антон Ситником надійно зіграв у цій ситуації. «Інгулець» відповів ударом Артема Щедрого зі штрафного – вище воріт. На 28-ій хвилині Тете вдало підставив ногу і м’яч влетів у сітку воріт «Інгульця» – 1:0.

Забивши м’яч, «гірники» організували ще один на півмомент: Мораєс по лівому фланзі увійшов у штрафний майданчик і прострілив, але вчасно Максим Ковальов вибив м’яч. А на 30-ій хвилині матчу травмувався нападник «Інгульця» Олександр Мішуренко. То ж ще в першому таймі тренерський штаб мав проводити заміну. Замість Мішуренка на поле вийшов Ніка Січінава.

На 38-ій хвилині матчу донецька команда провела контраатаку – Тайсон пробив – голкіпер парирував. А через хвилину Тете оформив дубль- замкнувши зблизька передачу партнера Ісмаілі – 2:0. А у омпенсовані хвилини першого тайму донецька команда забила третій м’яч – відзначився Мораєс, який реалізував вихід один на один з голкіпером суперника – 3:0.

«Шахтар» (Донецьк) – «Інгулець» (Петрове) – 3:0 (3:0) (Тете, 28, 39; Мораєс, 45+1) (завершився перший тайм)