Головна » Інше » Алла Марущук – чемпіонка України у багатоденній гонці

59988660З 8 по 12 травня у м. Суми проводились перший тур чемпіонату України у багатоденній гонці та чемпіонат України у гонці критеріум (юнаки, дівчата, мол. юнаки, мол. дівчата). У цих змаганнях участь приймали 177 учасників та 28 команд з усієї України, а також команда з Молдови.

Спортсмена ДВУОР імені Сергія Бубки (тренери В.Кива, В.Красов) Алла Марущук серед дівчат 2002/2003 років народження успішно виступили на цих змаганнях. У перший день змагань в індивідуальній гонці на час Алла посіла перше місце. У другий день в груповій гонці на 50 кілометрів вона посіла третє місце. У третій день змагань проводилася групова гонка на 60 кілометрів – Алла у цій гонці посіла друге місце. За підсумками трьох етапів Алла Марущук у багатоденній гонці посіла перше місце і стала чемпіонкою України.

Нагадаємо, що Алла Марущук розпочинала займатися велоспортом у селі Мошорине (Знам’янський район, перший тренер – В. Кива). Влітку 2018 року Алла Марущук продовжила навчання в ДВУОР імені Сергія Бубки (тренер В.Красов).

Ці змагання були у рамках одного з відбіркових етапів з велосипедного спорту в категорії (юнаки, дівчата) до ХV Європейського юнацького олімпійського фестивалю, який пройде у Баку (Азербайджан) 21-27 липня 2019 року. Чемпіонаті України, який буде у рамках останнього відбірного етапу до ХV Європейського юнацького олімпійського фестивалю, відбудеться у травні в Кропивницькому.

60269952

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту Знам’янської РДА Віктор Слюсаренко


error: Копіювання заборонено!