Головна » Легка атлетика » Легкоатлети зі Знам’янського району здобули 7 нагород на обласних змаганнях

Luzk-leg-atl2У селищі Олександрівка відбулися обласні змагання з легкої атлетики серед школярів.

Участь у цих змагань взяли легкоатлети з 25 районів та ОТГ Кіровоградської області. Успішно на цих змаганнях виступили спортсмени зі Знам’янського району (з сіл Дмитрівка, Суботці, Богданівка, Петрове і Цибулеве). Вони здобули 7 нагород.

У бігу на 200 метрів Ілля Попов завоював золоту нагороду. Також переможцем у штовханні ядра став Денис Клементьєв. Анастасія Олефірова у бігу на 100 метрів з бар’єрами серед посіла друге місце. Олеся Крамаренко і Світлана Кобилінська здобули бронзові нагороди відповідно у бігу на 400 метрів з бар’єрами та 1500 метрів. В естафеті 4х100 метрів серед дівчат команда Знам’янського району (бігли Анастасія Олефірова, Ілона Розумяк, Олеся Крамаренко і Каріна Назаренко) завоювали бронзові нагороди. Юнаки зі Знам’янського району (бігли Ілля Попов, Денис Заєць, Ігор Щуренко і Богдан Довженко) теж в естафеті 4х100 метрів завоювали бронзові нагороди.

Загалом варто відзначити хорошу організацію проведення даних змагань. Переможці та призери були нагороджені грамотами та медалями.