Головна » Перша ліга » Дмитро Михайленко прокоментував матч з “Інгульцем”

SKDn1-IngГоловний тренер СК «Дніпро-1», вихованець кропивницького футболу, Дмитро Михайленко підвів підсумки поєдинку чемпіонату країни проти петрівського «Інгульця» (3:3) в інтерв’ю програмі «По той бік поля» (34 канал).

– Дмитро Станіславович, дніпровські вболівальники вже почали святкувати вихід команди в УПЛ. А у вас зараз святковий настрій?

– Поки що мої емоції на нулі. Була важка гра, зрозуміло, що сьогодні ми зробили ще один крок, нехай і невеликий, у напрямку Прем’єр – ліги. Зараз подивимося на конкурентів, адже вище цього порогу ніхто очок вже не набере, а тільки ми ще можемо набрати, та і різницю забитих і пропущених м’ячів тут важко буде компенсувати. Так що сьогодні емоції більше позитивні, але от якість гри все ж таки змушує нервувати.

– Що ж трапилося у першому таймі?

– Трапилася хороша гра суперника, а також наша нервовість, страх грати, адже була велика кількість помилок, що дозволяло петровцям бути гострішими у першому таймі, дозволяло їм передбачати усі наші атакуючи задумки. У другому таймі за рахунок емоцій і підтримки вболівальників, а також бажання скоріше вирішити завдання, та великої вдачі, нам вдалося вирвати цю важку нічию.

– Ні для кого не секрет, яка атмосфера склалася зараз в команді і навколо неї. Як ви особисто себе в неї почуваєтесь?

– Атмосфера і умови для праці тут дійсно чудові, і це велике щастя знаходитися в такій атмосфері. Загалом ми тут і у футбольному місті, і у команді, і у футбольній спільноті, яка є навколо нас: і помічники, і керівництво, і футболісти – це все здорово. Радує і те, що ми, скоріш за все, вирішимо наше завдання і досягнемо цілі, до якої йшли два роки. Настрій хороший і є щастя від праці.

– Ви вже почали будувати команду під УПЛ? Поглядаєте у завтрашній день?

– Якщо під будівництвом мати на увазі підсилення команди, то дійсно, ми цим займаємося. Є певні прізвища та позиції, на які ми звертаємо увагу і які хочемо підсилити.

– За кого буде вболівати головний тренер СК «Дніпро-1» у фінальному кубковому матчі в Запоріжжі?

– Мені хочеться, щоб була сенсація, щоб команда з Першої ліги піднесла сюрприз. Я розумію, що це буде важко, і тим не менш бажаю вдачі своєму колезі та товаришу Cергію Лавриненку, а також усім хлопцям, які цілком заслужено досягли фінального матчу.

Прес-служба СК «Дніпро-1»

Запрошуємо підписатися на наші новини у Facebook facebook.com/sportkrcomua.


error: Копіювання заборонено!