Головна » Футзал » У Знам’янському районі відбувся турнір з міні-футболу (+фото)

2019-05-04-f-0Сьогодні, 4 травня, у селі Дмитрівка на спортивному майданчику ОНЗ «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ступенів імені І.Г. Ткаченка» відбувся турнір з міні-футболу серед юнаків 2002 р.н. і молодші до Дня Перемоги.

За підсумками змагань третє місце на турнірі посіли учні ОНЗ «Дмитрівська ЗШ І-ІІІ ступенів імені Т.Г. Шевченка». А вирішальному матчі турніру змагалися учні філій «Дмитрівська ЗШ» та «Володимирівська ЗШ». Перша половина зустрічі завершилася з рахунком 2:1 на користь дмитрівської команди. У другому таймі володимирівцям вдалося зрівняти рахунок. Але через декілька хвилин знову дмитрівчани вийшли вперед. Але не надовго – володимирівці знову відновили рівновагу у рахунку. Рахунок 3:3 тримався близько 10 хвилин. За 5 хвилин до завершення матчу дмитрівчани в інтервалі однієї хвилини пропустили два м’ячі. Це їх надломила і до завершення матчу володимирівцям вдалося забити ще два м’ячі. Підсумковий рахунок 7:3 на користь команд з села Володимирівки. По при такий рахунок перемога у фіналі далася досить не просто. То ж переможцем турніру стала команда філії «Володимирівської ЗШ», друге місце посіла команда філії «Дмитрівська ЗШ».

На церемонії закриття змагань переможець отримав кубок та грамоту, призери були відзначені грамотами відповідного ґатунку.